Yeni Tomb Raider Oyunu Yayıncısı Amazon Games Olacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Lara Croft hanımın yeni macerası için elbette sabırsızlıkla beklemedeyiz. Şimdilik Temmuz ayı içerisinde yaşanan sızıntı haricinde Kıymetli bir gelişmenin yaşanmadığı Tomb Raider ile ilgili orijinal bir gelişme yaşandı. Yapılan duyuruya nazaran, yeni Tomb Raider oyunu yayıncısı Amazon Games olacak.

Shadow of the Tomb Raider sonrasında çıkacak olan yeni oyun, Nisan ayı içerisinde resmiyet kazanmıştı. Unreal Engine 5 ile geliştirilmekte olup, gerçekçiliğin hudutlarının zorlanacağı ve yüksek kalitede sinematik aksiyon-macera tecrübesi sunacağı söylenmişti.

Yeni Tomb Raider Oyunu, Amazon Games Tarafından Yayınlanacak

Bugün Amazon Games ve Crystal Dynamics tarafından yapılan İzah ile sıradaki Tomb Raider için yayıncılık konusunda muahedeye vardıklarını duyurdular.

Henüz ismi koyulmamış ve multi-platform olacak oyun, Biricik oyunculu ve hikaye anlatımlı yapısı ile karşımıza çıkacakmış. Seriyi Değerli bir marka haline getiren Tüm elementleri içeren, araştırmayı ve yaratıcı keşfi ödüllendiren, çözmemizin gerekeceği bulmacalar ve Türlü düşmanlar ile çatışacağımız bir oyunda Tekrar Lara Croft rolünde olacağımız söylenmiş.

Crystal Dynamics stüdyosu, hikaye anlatımını bir üst düzeye taşımak ve gelmiş geçmiş en Aka Tomb Raider ile karşımıza çıkabilmek için Unreal Engine 5 motorunun gücünden tam manasıyla istifade edebilmek için sıkı bir çalışma içerisindeymiş. Geliştirilme etabının erken bir safhasında olunan yeni oyun ile ilgili yeni ayrıntıların da sonraki bir Vakit zarfında verileceği söyleniyor.

Duyuru sonrasında açıklamada bulunan Amazon Games reis yardımcısı Christoph Hartmann, şirket olarak oyunculara platformlar ve tipler genelinde en güzel geliştiricilerden en yüksek kalitede oyun sunma gayesinde olduklarını ve Crystal Dynamics ile çalışma fırsatı yakaladıkları için de nihayet derece şad olduklarını söylemiş. Gruplarının de bu işbirliğinden Dolayı bir oldukça heyecanlı olduklarını da kelamlarına eklemiş, Hartmann.

Crystal Dynamics lideri Scot Amos ise Embracer Group satın alımı sonrası şahane bir fırsat yakaladıklarını lisana getirmiş. Aradıklarının dönüştürülebilirlik olduğunu ve Amazon Games sayesinde de kendi yaratıcı vizyonlarını, tutkularını ve Lara Croft kozmosu için bedellerini paylaşan bir grup bulduklarını da söyleyen Amos, Birlikte yeni bir yol çizmek epey istekli olduklarını da söylemeden geçmemiş.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir