Death Stranding Filmi İçin Düğmeye Basıldı!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

God of War dizisi sonrasında, oyuncular olarak bizler için bir hoş haber daha geldi. Death Stranding filmi geliyor. Şimdi proje ilgili Fazla Çok bilinmez Laf konusu olsa da, içinde Hideo Kojima olduğu için sağlam bir ak perde uyarlaması bekleyebiliriz. Birinci ayrıntılar ise haberimizde.

The Game Awards 2022 gösterisi sırasında devam niteliğindeki ikinci oyunun duyurulduğu Death Stranding, hem geliştirilme etabında yapılan tanıtımları sırasında münakaşa konusu olmuş olan oyun için bu durum şu vakitte bile devam ediyor. Elbette kişinin oynayıp kendi kararını vermesi en sağlıklısı olacaktır. Bu noktada, şimdi oyunu denemediyseniz, platform tercihinize nazaran PC Game Pass ve PlayStation Plus servislerinde bulunduğunu söylemeden geçmeyelim.

Death Stranding Sineması Aka Heyecan Yarattı

İkinci oyunun duyurusunun üzerinden Çok bir Vakit geçmemiş iken, birinci oyun için bir ak perde uyarlamasının da duyurulmuş olması Aka heyecan yarattı.

Kung Fury, Barbarian, Bill & Ted Face the Music (Bill ve Ted’in Maceraları 3), Come Away ve The Public üzere sinemaları finanse etmiş olan Hammerstone Studios tarafından üretilecek olan Death Stranging sineması için Kojima Productions ile iştirak muahedesi imzalanmış. Projede Hammerstone Studios şirketinden Alex Lebovici, Kojima Productions stüdyosundan Hideo Kojima ve Allan Ungar baş üretimci olarak misyon alacaklar. Şimdilik senarist ve direktörün kim olacağına belirsizliğini koruyor.

Şu Lahza için senaryo ile ilgili de rastgele bir ayrıntı verilmiş değil. Lakin Deadline sitesine yansıyan habere nazaran, ak perde uyarlamasında Death Stranding evreninden yeni elementlere ve yeni karakterlere yer verilecekmiş.

Duyuru sonrasında bir açıklamada bulunan Hideo Kojima, “Hammerstone Studios ile yapılan bu yeni iştirak için daha Çok heyecanlanamazdım. Marka için Fazla Kıymetli bir Lahza ve Death Stranding’i Aka ekrana getirmek için onlarla işbirliği yapmak için sahiden sabırsızlanıyorum.” dedi.

Alex Lebovici ise Hideo Kojima ile iştirak fırsatı yakaladıkları için heyecanlı olduklarını ve Haysiyet duyduklarını söylüyor. öteki Aka bütçeli görüntü oyunu uyarlamalarının bilakis, bunun Fazla daha ayrıntılı ve gerçeki olacağını söyleyen Lebovici, görüntü oyun uyarlamasını tekrar tanımlamak üzere bir amaçlarının olduğunu da kelamlarına ekledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir