Spider-Man 2 2023 Sonbaharı Döneminde Çıkacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan yeni gönderi ile Marvel’s Spider-Man 2 oyununun çıkış aralığı netlik kazanmış oldu. Görünüşe nazaran rastgele bir erteleme yok ve baştan Laf edildiği üzere seneye bizlerle olacak.

2021 yılının Eylül ayı içerisinde düzenlenen PlayStation 5 Showcase sırasında duyurulmuş olan Marvel’s Spider-Man 2 hakkında yeni bir şeyler duyamadık ne yazık ki. nihayet olarak, Ekim ayının sonlarına hakikat Insomniac Games tarafından bir hayranın telaş dolu iletisine verilen karşılık ile önümüzdeki Yıl içerisinde çıkacağı bir Sefer daha teyit edilmişti.

Bu gelişmenin üzerinden geçen bir mühletin akabinde, yakın bir Vakit evvel, devam oyunun PlayStation mağazasında kısa bir müddetliğine belirdi. O denli ki İstek Listesine Ekle düğmesi bile göründü. Vaziyet bu türlü olunca, muhtemelen bir yeni duyurunun da yolda olduğu beklentisi oluşmuştu.

Spider-Man 2 Ne Vakit Çıkıyor?

Bugün gün içerisinde ise Us PlayStation Blog üzerinden, 2023 yılı içerisinde PlayStation konsollarına çıkacak olan oyunlar, PlayStation donanımları ve aksesuarları ile ilgili olarak yayınlanan gönderi içinde Marvel’s Spider-Man 2 oyununa da yer verilmiş. Şimdilik net bir tarih verilmemiş olsa da, Insomniac Games tarafından PlayStation 5 için Özel olarak geliştirilmekte olan oyunun Eylül ile Kasım ayları arasında bir vakitte satışa sunulacağı belirtilmiş.

Aslına bakarsanız bu Vakit aralığı bir sürpriz olmadı. Zira, geliştirici stüdyonun senaryodan Mesul grubunun bir kesimi olan Jamie Mayer tarafından kendi internet sitesinde yer verilen bilgi ile oyunun 2023 yılının Sonbahar mevsiminde satışa sunulacağı ortaya çıkmıştı. Bu bilgi sonradan kaldırılmış olsa da, Us PlayStation Blog gönderisi ile teyit edilmiş oldu.

Bu gelişme elbette sessiz geçen ayların akabinde az da olsa heyecanlandırmadı değil, ancak yeni ayrıntıları en erken ne Vakit alabileceğimiz konusunda da bir o kadar meraklandırdı. Bakalım Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games eteklerindeki taşları ne Vakit dökecekler? Yeni gelişmeleri heyecanla bekliyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir