Ücretsiz Epic Games Oyunları Yılbaşı Dönemi Başladı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Amerika menşeli yayıncı, geçtiğimiz yıllarda olduğu üzere bu yılın Yıl başı periyodunda de günlük fiyatsız Epic Games Store oyunu programı ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Bugün iç olmak üzere önümüzdeki on altı günlük süreçte, on altı oyunu fiyatsız olarak kütüphaneye ekleyebilmemiz Muhtemel olacak. Yani her gün en az bir defa mağazaya uğramayı unutmayın. Ücretsiz Epic Games oyunları yılbaşı devri,  ile başladı. Ayrıntılar haberimizde.

Oyuncular olarak oyunlar ile vakit geçirmeyi seviyoruz elbette. Farklı öyküler ile farklı ve etkileyici dünyalara seyahat ediyoruz. Bazen vakitte oradan çıkasımız gelmiyor. Hele bir de bu oyunlara fiyatsız eriştiğimiz vakit, Şayet bizden artı puan almışsa, verdiği Beğeni de katlanıyor. Bu bağlamda, Epic Games de oyuncular tarafından bir epey seviliyor.

İlk açıldığı devirde iki haftada bir oyun veriliyordu. Daha sonradan bu, haftalık ve değişen sayıda olacak formda değiştirilmişti. Yıl başı devrinde ise, Özel bir program ile günlük olarak fiyatsız oyun dağıtılıyor. Beklediğimiz bu Devre bugün prestijiyle 2022 yılı için de başladı ve 1 Ocak 2023 tarihine kadar toplamda on altı oyunu Biricik kuruş ödemeden kütüphanelerimize ekleyebileceğiz.

Ücretsiz Epic Games Oyunları Yılbaşı Periyodu Bugün Başladı

Geçtiğimiz hafta Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine oyunları beğenimize sunulmuş iken, bu haftanınki ise GİZEMLİ OYUN olarak listelenmişti. Saat 19:00 olduğu anda örtü açıldı ve altından Bloons TD 6 çıktı.

Bloons TD 6 Hakkında

Muhteşem Maymun Atıcılar, yükseltmeler, Kahramanlar ve faal yetenekleri harmanlayarak eksiksiz savunmanı oluştur ve kalan nihayet istilacı Bloon’ların her birini patlat!

Varolan en güzel strateji oyunuyla bitmeyen saatlere neden olan devasa ve Daimi genişleyen özelliklerin keyfini çıkaran öteki milyonlarca oyuncuya katıl.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir