GeForce Now Servisi 6 Yeni Oyun ile Genişliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz yılın Mart ayında Türkiye sunucularının da açılması ile ülkemizde daha Çok İlgi görmeye başlayan GeForce Now servisi, bildiğiniz üzere haftalık olarak yeni oyunların eklenmesi ile artık abonelere sunduğu oyun havuzunu denize çevirdi diyebiliriz. Perşembe gününün gelişiyle, bu hafta altı yeni oyun etkin aboneler ile buluşturuldu.

Kış aylarında da her hafta GeForce NOW ‘a eklenen yeni oyunlar, oyucuların içini ısıtma devam ediyor.

Oyuncular GeForce NOW Kütüphanesine bu hafta eklenen altı yeni oyun da iç olmak üzere bulut üzerinden 1.400 ‘den Çok oyuna erişebiliyor.

Akışına Bırak

Hemen Çabucak her elektronik Aygıt üzerinden oynanabilen şahane oyun seçenekleriyle GeForce NOW oyun dünyasına limitsiz seçenek sunuyor.

Oyuncular Marvel’s Guardians of the Galaxy, Control ve Cyberpunk 2077 üzere oyunlarda gerçek vakitli ışın izleme ve RTX ON ile en düzgün sinematik tecrübesi yakalayarak Yıl başı devrini daha da ışıltılı hale getirebiliyor.

GeForce Now ile Mac aygıtlar bulutun gücüyle bir oyun platformuna dönüşüyor, PC’ye Özel olarak New World ve Lost Ark oyunları oynanabiliyor ve NVIDIA SHIELD yahut Samsung Smart TV’lerde süper 4K çözünürlükte Aka ekranda en yeterli oyunları oynamak Muhtemel hale geliyor.

Fortnite yahut Genshin Impact dokunmatik denetimlerle taşınabilir aygıtlar üzerinden basitçe oynayabiliyor.

Oyuncular Assassin’s Creed Valhalla ve Far Cry 6 da iç olmak üzere Ubisoft ve gibisi platformların en düzgün oyunlarını deneyimlenebiliyor ve ICARUS ve Crysis Remastered’da maharetlerini test ederek oyunların keyfini çıkarıyor.

Apex Legends ve Roller Champions’ın en yeni dönemi üzere oynaması fiyatsız 100’den Çok oyunla, oyuncular kendi kütüphanelerini süratlice oluşturabilirken bu oyunlara ve oyunda kaydedilen ilerlemelere rastgele bir aygıttan erişilebiliyor.

Yıl başı döneminin başlamasıyla Birlikte Epic Games Store fiyatsız oyunları sunmaya bütün süratiyle devam ediyor. NVIDIA’nın bu oyunları önümüzdeki haftalarda kütüphaneye eklemek için çalışmaları da sürüyor. Buradaki gelişmeleri takip etmek için Fiyatsız Oyunlar sayfasını sistemli olarak Denetim edebilirsiniz.

Gümüş Atın Avcınıza, Dolsun O Kesesi

Oyuncular artık The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ın yeni jenerasyon görsellerinin keyfini çıkarabilecek. Güncelleme, oyuna sahip olan herkes için fiyatsız ve GeForce NOW üyeleri, indirmeye gerek kalmadan neredeyse bütün elektronik aygıtlar üzerinden oyunu Geralt of Rivia olarak büyüleyici bir kalitede oynayabiliyor.

Yeni GeForce Now Servisi Oyunları Belirli Oldu

Ek olarak, üyeler GeForce NOW sistemi üzerinden aşağıdaki oyunlara bu hafta erişebiliyor;

  • Master of Magic ( Steam’de Yeni Sürüm)
  • Roller Champions ( Steam’de Yeni Sürüm)
  • Wavetale ( Steam’de Yeni Sürüm)
  • Cosmoteer: Starship Architect & Commander (Steam)
  • Floodland (Steam)
  • Marvel’s Midnight Suns (Epic Games Store)

Bu hafta Electronic Arts oyunlarının Origin versiyonları Battlefield 2042 ‘den başlayarak yeni EA uygulamasına geçerken gözünüzü dört açın. Bu oyunlara sahip olmanın yanı Dizi üyelerin içeriği, bulut kayıtları ve Dost listesi EA uygulamasına aktarılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir