Yeni Hogwarts Legacy Oynanış Videosu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Bu hafta içerisinde yeni Hogwarts Legacy oynanış görüntüsü, gerçekleştirilen canlı yayın ile oyuncuların karşısına çıkartıldı. Yarım saat kadar süren canlı yayın sırasında, pek Fazla ayrıntısı da görebilmek Muhtemel oluyor. Bakalım Hogwarts Legacy bizi etkilemeye devam ediyor mu? Ayrıntılar haberimizde.

Buluşmaya iki aydan az bir Vakit kalmış olan Hogwarts Legacy, bizleri 1800’lü yıllara götürecek. Yani sinemalarda ve kitaplarda anlatılan devirlerin bile öncesine gideceğiz. Büyücülük dünyasını tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrencinin rolünde olacağız.

Büyük bir sabırsızlıkla beklenen oyun için dün prestijiyle yeni bir canlı yayın gerçekleştirildi ve Oyun Direktörü Meydan Tew, Sistem Dizayncısı Mekenzy Toner ve Topluluk Yöneticisi Chandler Wood iştiraki ile oynanış gösterimi yapıldı.

Yeni Hogwarts Legacy Oynanış Görüntüsü Neler Sunuyor?

Yarım saat civarı süren gösterim sırasında, oyunda yer verilen birçok dinamiği görebiliyoruz. Süpürgeye atlayıp da uçma, Cenk sekansları ve büyüler iç pek Fazla ayrıntı karşımıza çıkıyor. Bunların yanı sıra, süpürge dışında Hippogriff ve alabileceğimiz farklı vazifeleri görebiliyor ve öteki büyücülerle de bir ortaya geliyoruz.

Room of Requierment ise görüntüde karşımıza çıkan Enteresan bir oynanış mekaniği oluyor. Özelleştirilebilir mesken olan bu mekaniğe bağlı olarak, iksirlerinize farklı yapılar kazandırabiliyor, bitkilerimiz ile ilgileniyor, teçhizatımızı geliştirebiliyor, savaşta yardımı dokunacak özellikleri atayabiliyor, odamızdaki heykelleri ve dekorasyonları özelleştirebiliyoruz.

Geçtiğimiz günlerde yapılan İlan ile Hogwarts Legacy oyununun PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilme basamağının tamamlandığını ve eş vakitli olarak PlayStation 4, Switch ve Xbox One için de ileri bir tarihe atıldığını öğrenmiştik.

Son olarak, şimdi Epic Games, PlayStation ve Steam mağazalarında ön-siparişe açılmamış olsa da, Xbox mağazasından oyunu ön-sipariş ile satın alabiliyorsunuz. Görünüşe nazaran standart sürümün fiyatı 799 TL, Dijital Lüks Sürüm fiyatı ise 1.099 TL olarak belirlenmiş.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir