Ücretsiz Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Etkinliği Başladı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Yeni Call of Duty oyununun çıkışının üzerinden fazlaca bir Vakit geçmemiş olmasına karşın, Activision ve Infinity Ward stüdyosu sürpriz bir İlan gerçekleştirdiler. Bugün prestijiyle fiyatsız Modern Warfare 2 Fazla oyunculu aktifliği başladı. Toplamda beş gün sürecek bu aktifliği kaçırmayın. Pekala oyuncuların nelere erişimi olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Call of Duty serisinin yeni oyunu, 28 Kasım 2022 tarihi prestijiyle PC (Battle.net ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmuştu. 2019 yılında çıkan Çağdaş Warfare için devam niteliği taşıyan Çağdaş Warfare 2, Aleni beta testi sırasında ağır bir İlgi görmüş ve bilhassa PlayStation ve Steam tarafında İlgi manyağı olmuştu. Bu durum elbette oyunun çıkış sonrasında, bu iki mağazadaki satış sayıları ile devam ediyor.

Ücretsiz Çağdaş Warfare 2 çok Oyunculu Aktifliğini Kaçırmayın

Avrupa ve Birleşik Devletler genelinde en Fazla indirilen PlayStation 4 oyunu ve God of War Ragnarök sonrasında en Fazla indirilen PlayStation 5 oyunu olmayı başaran Çağdaş Warfare 2 için, birinci dönem ortası güncelleme sonrasında, birinci fiyatsız Fazla oyunculu Faaliyet de başladı. 19 Aralık 2022 Pazartesi günü TSİ 21:00’a kadar devam edecek olan Faaliyet kapsamında, Shipment, Farm18 ve El Asilo olmak üzere seçilebilir üç harita ve Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination ve Hardpoint modları oyuncuların erişimine Aleni olacak. Bunların yanı sıra, üçüncü şahıs nazar perspektifini de Deneyim fırsatınız olacak.

Modern Warfare 2 Konusu

2019 yılında çıkmış olan Çağdaş Warfare için devam niteliği taşıyan Çağdaş Warfare 2, Task 141 grubunun terörist komplosunu ve Birleşik Devletler’e yönelik saldırıyı etkisiz hale getirmek için Asya, Avrupa ve hem Güney hem de şimal Amerika olmak üzere dünyanın dört bir yanına giderek verecekleri çabayı anlatacak. Senaryoda ayrıyeten Meksika özel Kuvvetler’den Albay Alejandro Vargas ve muhalifler üzere yeni müttefiklerimiz de olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir