Resident Evil Village PlayStation VR2 Çıkış Oyunlarından Olacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Resident Evil Village PlayStation VR2 için çıkış tarihi duyuruldu. Capcom tarafından verilen bilgiye nazaran nihayet anne oyunun sanal gerçeklik versiyonu, yeni nesil Aygıt ile birebir gün oyuncuların beğenisine sunulacak. Ayrıntılar haberimizde.

Resident Evil Village PlayStation VR2 için Haziran ayı sırasında gerçekleştirilen State of Play yayını sırasında duyurulmuştu. Serinin nihayet anne oyununu bu kere yeni jenerasyon sanal gerçeklik aygıtı ile Resident Evil 7: Biohazard ile benzeri bir formda deneyimleme fırsatımız olacak.

Resident Evil Village PlayStation VR2 için Birinci Günden Çıkacak

Capcom tarafından yapılan İlan ile yeni anne oyunun VR2 versiyonunun 22 Şubat 2023 tarihinde yayınlanacağını duyurdu. Düzgün olan bir diğer haber şu ki, kütüphanenizdeki Resident Evil Village standart yahut Gold sürüm olması ayrım etmeksiniz fiyatsız olarak edinebileceksiniz. Biricik yapmanız gereken, oyununuzu güncellemek olacak.

Bizlere daha gerçekçi bir tecrübenin yaşatılabilmesi için 4K HDR paneli tam manasıyla kullanılacak iken, göz takibi ve üç boyutlu ses dayanağını de faal olarak faydalanılacak ve güya hakikaten oyunun geçtiği köydeymiş hissiyatını yaşayacağız.

Görselliğin ve seslerin yanı sıra, denetimler de PlayStation VR2 aygıtının sunduğu imkanlardan bütünü ile istifade edilebilmek için revizyondan geçiriliyor. örneğin kollarımızı kullanarak yakın hücumlara karşı kendimizi koruyabileceğiz. Bunun yanı sıra, silahlarımızı doldurabilmek yahut bıçağımızı savurabilmek için oyundaki animasyonu tekrarlamamız da gerekecek.

Resident Evil Village Konusu

Resident Evil 7: Biohazard için bir devam niteliği taşıyan oyunun kıssasına nazaran, eşimiz Mia ile Son huzurlu bir hayat sürmeye başladığımız sırada Chris Redfield Geri dönüyor ve kendimizi Tekrar Aka bir kabusun içinde buluyoruz. Ufak kızımız Rose’un kaçırılması üzerine Evvel karla kaplı ve kurt adam tipi yaratıkların cirit attığı bir köye, sonrasında ise devasa bir kaleye gerçek yola çıkıyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir