Amazon God of War Dizisi için Yeşil Işık Yaktı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Sony Interactive Entertainment şirketinin bünyesinde birçok başarılı marka var. God of War da bunlardan bir tanesi. Bildiğiniz üzere Mayıs ayı içerisinde yapılan İlan ile sıra uyarlaması teyit edilmişti. Bugün ise bir Öbür hoş haber daha geldi. Amazon God of War dizisi için yeşil Fer yaktığını bildirdi. 

Amazon God of War Dizisi için Beklenen Haber Geldi!

Prime Video tarafından yapılan paylaşım ile resmiyet kazanan durum, 2018 yılında çıkan oyunun kapak görseli ve iliştirilen ‘God of War is coming.’ (God of War geliyor.) notu ile gündeme bomba üzere düştü. 

Şu Lahza için pek bir ayrıntı paylaşılmamış olsa da, Amazon Studios, PlayStation Productions, Santa Monica Studios ve Sony Pictures TV iştirakinde hazırlanacak olan sıra uyarlamasının yapımcılığını Vakit Çarkı dizisi ile tanıdığımız Rafe Judkins üstleniyor. Senarist koltuğunu ise The Expanse dizisi ve nihayet ümit (Children of Men) ve Demir Adam (Iron Man) sinemalarının tecrübeli isimleri Mark Fergus ve Hawk Ostby paylaşacaklar. 

Resmi İlan sonrasında, Amazon Studios global televizyon başkanı Vernon Sanders proje hakkında, “‘God of War’, Güçlü hikaye anlatımı kadar geniş ve sürükleyici dünyalarıyla da global müşterilerimizi büyüleyeceğine inandığımız İlgi cazip, Ira odaklı bir seri. Sony Pictures Television, PlayStation Productions ve Santa Monica Studio ile God of War mitolojisini bu kadar Değerli bir biçimde keşfetme macerasını paylaşmaktan Haysiyet duyuyoruz.” yorumunda bulundu. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir