Assassin’s Creed Valhalla Bedava Hafta Sonu Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Fransız yayıncı, Assassin’s Creed Valhalla parasız Hafta Sonu programını duyurdu. Ayrıyeten Dost tavsiyesi programı kapsamında da Türlü mükafatlar kazanabilmek Muhtemel olacak. Ayrıntılar haberimizde.

Ubisoft Montreal liderliğinde on dört stüdyo tarafından geliştirilmiş olan oyun, 10 Kasım 2020 tarihinde PC (Epic Games Store ve Ubisoft Connect), PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmuştu. Bu defa Viking çağına gittiğimiz oyunda, Eivor isimli bir baskıncı ve beraberindekilerin kıssası anlatılıyor.

Bildiğiniz üzere Fransız yayıncı, tanınan oyunlarını daha Çok kitleye ulaştırabilmek ve etkin oyuncu sayısını arttırabilmek ismine parasız Hafta Sonu programı düzenliyor. Bunların bir yenisi de nihayet Assassin’s Creed oyunu için gerçekleşecek.

Assassin’s Creed Valhalla parasız Hafta Sonu Yarın Başlıyor

Ubisoft tarafından yapılan yeni İlan ile Viking temalı oyun, 15 – 19 Aralık 2022 tarihinde PC (Epic Games Store ve Ubisoft Connect), PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında fiyatsız olarak oynanabilecek. Halihazırda dijital mağazalardan indirebilmek Mümkün oluyor.

Fransız yayıncı tıpkı vakitte bugünden itibaren 9 Ocak 2023 tarihine kadar sürecek Dost tavsiyesi programı ile kullanıcıların Davet ettikleri arkadaşları sayesinde Çeşitli mükafatlar kazanabileceklerini de duyurdu.

Bahsi geçen mükafatları kazanabilmek için, Davet edilen arkadaş(lar)ınızın en az iki saat oynamış olması gerekecek. Davet ettiğiniz Dost sayısı bir ise Black Raven (Kara Kuzgun), üç ise Mystical Mount (Mistik Binek), altı ise Jormungandr Sword and Shield (Jormungandr Kılıcı ve Kalkanı) ve on ise Golden Blue Gearset (Altın Mavi Teçhizat Seti) kazanacaksınız ve yirmi dört saat içinde oyundaki envanterinize eklenecek. Kazanacağınız mükafatlar bağlantılı hesabınıza işleneceği için, Öbür bir hesaba transfer edebilmek Mümkün olmayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir