Yeni The Sims 4 Güncellemesi Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 15, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz yılın Ekim ayı ile fiyatsız modele geçiş yapılmış olan The Sims 4 için, Şubat ayında da Growing Together isminde yeni bir genişleme paketi duyurulmuştu. Geri planda beşinci oyunun geliştirilmesine devam edilir iken, Electronic Arts ve Maxis tarafından aktüel oyun için dayanağa Hız kesilmeden devam ediliyor. Yakın bir Vakit evvel, yeni The Sims 4 güncellemesi yayınlandı. Oyuncular artık bir bebeği evlatlık edinebilecek ve diledikleri üzere yetiştirebilecekler.

Yeni The Sims 4 Güncellemesi Geldi: Infants

The Sims 4 yerinde durmuyor! Geçtiğimiz ay duyurulan Growing Together genişleme paketinin piyasaya sürülmesinden Çabucak Evvel baz oyun için Aka bir güncelleme yayınlandı. “Infants” ismi verilen bu güncellemeyle birlikte oyuncular, oyunda bir bebek (infant) evlat edinebilecek, yeni “etkileşim” tipi Science Baby’yi deneyebilecek ve Create-a-Sim (CAS) özelliği sayesinde bebeklerini diledikleri üzere kişiselleştirebilecekler. CAS ile oyuncular, infant’ları için epey geniş bir gardıroptan istedikleri kıyafetleri seçebilecek, onların saç tarzlarını değiştirebilecek ve en kıymetlisi, kişiliklerini etkileyecek özellikler atayabilecekler. Özelleştirmeler bunlarla sonlu kalmayacak; Simmer’lar ayrıyeten, bebeklerinin geceleri rahat uyuyabilmesi için onlarca yeni mobilya ve materyal ile hayallerindeki çocuk odasını tasarlayabilecekler.

Tıpkı gerçek hayatta olduğu üzere bebekler; muhtaçlıklarını, hislerini ve hislerini Anlatım edebilme maharetini geliştirmeye başlayacak. Her yaştan aile üyesi, bebeğin şahsî gelişimine katkı sağlayabilecek; bakıcılar, Changing Station ve Infant Playmat aracılığıyla ona bakmanın ve onunla oynamanın yeni yollarını keşfedebilecek. konut halkı bebekle ne kadar Fazla etkileşime girerse ortalarındaki bağ o kadar güçlenecek ve bu, onun ömrü boyunca sağlıklı ilgiler kurma konusundaki yeterliliğini etkileyecek.

16 Mart’ta yayınlanacak Growing Together genişleme paketi ile oyuncular, paketin içerdiği özellikler sayesinde Infants’ın oynanış mekaniklerini daha ayrıntılı halde deneyimleyebilecekler. Eklenti ile birlikte oyuna -her Sim için üç adet olmak üzere- toplamda 18 adet keşfedilebilir Infant Quirks eklenecek ve bu, her bebeğin eşsiz olmasını sağlayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir