Modern Warfare 2 Multiplayer Ücretsiz Erişim Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 15, 2023 Yorum Yok

Güncel Call of Duty oyunlarının etkin oyuncu kitlesini daha da genişletmek için, Uzaklık Dizi Activision tarafından Fazla oyunculu modları hudutlu periyodik fiyatsız Deneyim fırsatları sunuluyor. Bu hafta da onlardan bir yenisi gerçekleşecek. İkinci dönemin Ara güncellemesinin ardından, sonlu vadeli Modern Warfare 2 Multiplayer fiyatsız erişim programı başlayacak.

Activision ve Infinity Ward tarafından yapılan İlan ile Çağdaş Warfare 2 ve Warzone 2.0 için var ikinci dönem için Aralık güncelleme bugün prestijiyle yayınlanacak. 16 Mart 2023 Perşembe günü TSİ 20:00 sıralarında da fiyatsız erişim süreci başlayacak. Toplamda beş gün sürerek 20 Mart 2023 Pazartesi günü TSİ 20:00 sıralarında sona erecek olan bu süreçte, seçili haritalarda seçili modları istediğiniz üzere oynayabilmeniz Muhtemel olacak.

Modern Warfare 2 Multiplayer Fiyatsız Erişim Detayları

Geliştirici tarafından verilen ayrıntılara nazaran, erken erişim sürecinde oyuncuların favorisi olan Shipment başta olmak üzere ayrım 18, Mercado Las Almas, Dome ve Himmelmatt Expo üzere anne 6v6 haritalar ve Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Confirmed, Gun Game, Infected, One in the Chamber, All or Nothing olmak üzere anne modlar Aleni olacak. Bunların dışında Battle Maps kısmında Santa Sena, Battle Map Modes kısmında da Ground War ve Invasion sizi bekliyor.

Son olarak, Captain Price, Farah ve Gaz ile sırt sırta vereceğimiz Atomgrad ismindeki birinci Special Ops Raid kısmı de standart zorluk düzeyinde oynanabilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir