PUBG Mobile 5. Yıl Dönümünü Kutluyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 15, 2023 Yorum Yok

2018 yılında Android ve iOS için yayınlanmış olan PUBG Mobile 5. Yıl dönümünü kutluyor. Bunun onuruna yayınlanan 2.5 versiyonlu güncelleme ile orijinal inşa modu, Metro Royale modu güncellemeleri, yeni alanlar, eşyalar ve Fazla daha fazlası oyuncuların beğenisine sunuluyor. Ayrıntılar haberimizde.

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, 5. Yıl dönümünü 2.5 güncellemesi ve oyuncuların modlardan haritalara kadar kendi oyun içi içeriklerini oluşturmalarına İmkan sağlayan orijinal bir inşa modu olan World of Wonder ile kutluyor. PUBG MOBILE’ın 5. Yıl dönümü kutlamaları kapsamında yeni alanlar, eşyalar ve mükafatlar geldiği üzere Ağır Silah ve Metro Royale modları da güncelleniyor. Yeni güncelleme ayrıyeten Cycle 4 Dönem 11 ve Royale Pass Month 21’de kilidi açılacak Çeşitli yeni kozmetikler getiriyor.

PUBG MOBILE, oyunculara PUBG MOBILE oynamanın yesyeni bir yolunu sunmak için Ebedi olasılıklarla donatılmış fiyatsız bir inşa modu olan World of Wonder’ı duyurdu. Beta sürümü 16 Mart’ta başlayacak olan World of Wonder’ın heyecan verici sunumunun bir modülü olarak oyuncular, Fazla sayıda yeni harita ve oyun modunda bu yeni modun sunduğu imkanlara Şahit olabilecekler. World of Wonder’ın Beta basamağında, oyuncular düzenleme özelliklerine şahsen sahip olmak ve yaratıcı olmak için müracaat yapma bahtına da sahip olacaklar. World of Wonder’ın düzenleme erişimi hakkında daha Çok ayrıntılar ilerleyen günlerde paylaşılacak.

World of Wonder testlerinin bir sonraki evresinde Cenk alanı; Erangel’in kimi ikonik pozisyonlarından (Kuş Tüneği, Mercan Resifi, Yeşim Dünya ve bütün Erangel haritası) esinlenerek sıfırdan inşa edilebilecek ve oyun alanı haline getirilebilecek. Oyuncular; Biricik bir kaydırma hareketiyle kopyalama, silme, çevirme, yakınlaştırma, uzaklaştırma, özgür görüş ve daha fazlasını yapabilecek ve Özel olarak tasarlanmış bir sıra araç kullanarak farklı objeler, gereçler ve yapı cinslerini inşa edebilecek. Yetişmekte olan oyun dizayncıları bir sıra oyun aygıtı ve obje kullanarak gelişmiş özelliklerle oyun parametrelerini, PUBG MOBILE oynamanın yeni mekaniklerini ve yollarını gösterebilecekler!

Ancak endişelenmeyin – sıfırdan başlamayı göz korkutucu bulanlar, evvelce ayarlanmış iki oyun şablonuyla dizayna başlayabilecekler: Varsayılan klasik Battle Royale formatına sahip Erangel Modu ve World of Wonder kullanılarak oluşturulmuş orijinal bir haritada 4’e 4 Kadrolu Vefat Maçı olarak çalışacak Craft Modu.

Bu düzenleme özellikleri şimdi Beta sürümünde yaygın olarak kullanılamayacak olsa da 16 Mart’tan itibaren oyuncular kendi yapıları için ilham almak üzere öteki oyuncular tarafından oluşturulan haritaları ve modları keşfedebilecekler! World of Wonder, denemek için resmi olarak önerilen ve en tanınan yapıları gösteren bir Teklif listesine de sahip olacak.

PUBG Mobile 5. Yıl Dönümünü Kutluyor

Ayrıca 18 Mart’taki 2.5 güncellemesiyle Bir arada PUBG MOBILE’ın 5. Yıl dönümü kutlamaları ve Düş gücü çoklu harita güncellemeleri de oyuna ekleniyor! Oyuncular Erangel’deki iki yeni Düş Meydanı’na giderek en sevdikleri taşınabilir battle royale oyununa Mesut yıllar dileyebilir ve merkezdeki Aka sandık için yarışabilirler. Ya da Erangel ve Livik etrafında bulunan on Ufak Hayal Mahallesini ziyaret ederek tedarik mükafatlarını yükleyebilirler.

Düşman ateşine yahut köprü geçişlerine kalkan olan renkli Blok Siper, erzakları geçmiş dönemlerden eşyalara yahut büsbütün yeni eşyalara dönüştüren Materyal Dönüştürücü, oyuncuları havaya fırlatmak için kullanılabilen Seyyar Trambolin yahut fırlatılabilir eşyaları ve oyuncuların kendilerini uçurmak için kullanacakları İki Hedefli Top iç olmak üzere Yıl dönümü partisini canlandıracak dört yeni eşya da oyuna eklenecek.

Ayrıca 2.5 Güncellemesi Payload’da yeni bir ağır yük aracı ve Metro Royale’de yeni sarf gereçleri ve oyuna Yardımcı Ödül mekaniği üzere oyuncu tecrübesini geliştirecek güncellemeleri de getiriyor. Oyuncular kendilerini ek yeni içerikler, mükafatlar ve kozmetikler getirecek olan Cycle 4 Dönem 11 ve Royale Pass Ay 21 için hazırlanmaya başlayabilir.

PUBG MOBILE’ın Sürüm 2.5 Güncellemesinde yer Meydan içeriklerle ilgili bütün detaylara ve resmi yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir