Ghostwire: Tokyo’nun Xbox Series Tarihi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 15, 2023 Yorum Yok

Konsol tarafında makul bir müddetliğine PlayStation 5 için Özel olarak çıkan Ghostwire: Tokyo’nun Xbox Series tarihi, en nihayetinde resmi olarak açıklandı. Daha evvelce tez edilenin tersine, bu ay değil de önümüzdeki ay çıkacak. Eş vakitli olarak Spider’s Thread güncellemesi de yayınlanacak. Ayrıntılar haberimizde.

Bethesda Softworks bünyesindeki Tango Gameworks stüdyosunun bir evvelki oyunu olan Ghostwire: Tokyo, E3 2019 fuarında duyurulmuştu. Geçtiğimiz yılın Mart ayında da satışa sunulan oyun, Sony Interactive Entertainment ile Bethesda Softworks ortasında imzalanan mutabakat gereği ve Microsoft tarafından da rastgele bir müdahalede bulunmamayı tercih etmesi sonucunda PC (Epic Games Store ve Steam) ve PlayStation 5 için çıkmıştı.

Ghostwire: Tokyo’nun Xbox Series Tarihi Aşikâr Oldu

Xbox Series kullanıcıları elbette bu oyunun ne Vakit konsollarına çıkacağını merak ediyorlardı ve Ocak ayında ortaya atılan bir tez ile Mart ayı işaret edilmişti. Bugün resmi bir İlan yapan Bethesda Softworks ile Tango Gameworks, Ghostwire: Tokyo’nun PC ve PlayStation 5 için yayınlanacak Spider’s Thread güncellemesi ile 12 Nisan 2023 tarihinde Microsoft konsoluna da çıkacağını müjdeledi. Birinci günden de Xbox Game Pass servisindeki yerini alacak.

Spider’s Thread güncellemesi, tıpkı isimli ve yeteneklerimizi test edebileceğimiz yeni bir oyun modu, Middle School (Ortaokul) iç kıssayı genişletecek olan yeni yerler, genişletilmiş fotoğraf modu, gelen saldırıyı başarılı bir halde bloke etmemiz durumunda karşılık verebileceğimiz Counter-Attack, akınlardan kaçabilmemizi sağlayacak Quick Dodging, Etheral Weaving tekniğinin gelişmiş bir versiyonu olan Charge Rush üzere yeni çatışma yetenekleri, Tengu Wind ve Spiritual Fountain olmak üzere yeni tılsımlar ve Retribution, Silent Gaze ve Sangine Dance üzere yeni Visitor düşmanlarını oyuna ekleyecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir