Need for Speed Unbound – Volume 2 Geliyor!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 15, 2023 Yorum Yok

Electronic Arts ve Criterion Games, yaptıkları İlan ile Need for Speed Unbound – Volume 2 için tarih verdiler. Yeni eklentiler ve mükafatlar, daha Çok seçenek ve Keys to the Map ismindeki yeni indirilebilir içerik ile istikbal olan Volume 2 ile ilgili bütün ayrıntılar haberimizde.

Need for Speed Unbound – Volume 2 Neler İçerecek?

EA’in Ünlü yarış oyunu serisi Need for Speed’in nihayet versiyonu Unbound için yayınlanacak olan Volume 2 güncellemesi, birçok yeni yükseltme, event ve günlük challenge içerecek.

Güncellemeyle bir arada; yeni mükafatlar, yeni yarışlar, kozmetik öğeler ve daha fazlası oyuncularla buluşacak. çok oyunculu modda etrafta cirit atan polisler tansiyonu tırmandırırken yeni günlük challenge’lar, playlist’ler ve event’ler oyuna yesyeni bir Nefes getirecek. Ayrıyeten, Volume 2 ile birlikte onlarca aktivitenin ve collectible’ın yerini gösteren, download edilebilir yeni bir içerik de (DLC) oyuna eklenecek.

Need for Speed Unbound – Volume 2 ile istikbal olan bütün yenilikler şunlar:

  • Yeni Eklentiler: Endurance event’lerini ve Rumble yarışlarını içeren birçok ek içerik… Ayrıyeten oyuncular, Fazla oyunculu modda, arkadaşlarının yardımıyla polisleri provoke ederek yarışın “kurallarını” değiştirebilecek ve Aka mükafatlar kazanabilecekler.
  • Daha Çok seçenek: XP ve “banka” kazanabilmek için üçü günlük olmak üzere 40’tan Çok yeni challenge… Yanı Dizi oyuncular, yeni Hot Laps pistlerinde, 30 saniyelik “sıkıştırılmış” yarışlarda vakte karşı yarışarak yeni mükafatlar elde edebilecekler. Oyuna çeşitlilik katacak olan yeni “playlist event”leri ise Ender – şahsileştirilmiş ‘Lotus Emira Balmain Edition’ üzere eşsiz mükafatlar içerecek.
  • Yeni mükafatlar: Oyuncular; yeni sürüş efektleri, pozlar, çıkartmalar ve daha fazlası ile Lakeshore sokaklarında stillerini sergileyebilecekler.
  • Yeni DLC – Keys to the Map: 160’tan Çok aktivite ve 260’tan Çok collectible (100 oyuncak ayı, 80 grafiti ve 80 billboard); ceket, tişört ve eşofman altından oluşan Özel Fury and Zen kıyafeti… Tamamı, bu yeni DLC ile (ücretli olarak) Unbound’a eklenecek.

Yeni nesil için Özel olarak tasarlanan ve 4K 60 FPS dayanağı sunan Need for Speed Unbound’un Volume 2 güncellemesi 21 Mart’ta; PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için piyasaya sürülecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir