PlayStation 5 Pro, 2024 Yılı İçerisinde Çıkabilir!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 14, 2023 Yorum Yok

PlayStation 5 Pro ile 2024 yılı içerisinde tanışabiliriz. Oyun bölümünde Kıymetli bir yere sahip olan Tom Henderson, Farklı bilgiler ortaya koydu. Şimdilik Japon teknoloji devi tarafından sessizlik Yargıç olsa da, Henderson dolayısı ile heyecanlanmamak elde değil. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere birinci olarak geçtiğimiz jenerasyonda, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X olmak üzere Ara geçiş nesil konsolları görmüştük. Standart olanlara nazaran teknik manada Fazla kuvvetli olan bu modeller, oyunlarda Fazla daha âlâ performans sunmuşlardı. Haliyle bir benzerinin var jenerasyon için de geçerli olup olmayacağı merak ediliyor.

Şimdilik ne Microsoft ne de Sony resmi bir İzah yapmamış olsa da, TCL Technology tarafından gerçekleştirilen bir sunumda karşımıza çıkmış olmaları ile arka planda çalışmaların olduğunu öğrenmiştik diyebiliriz.

Sony, PlayStation 5 Pro Üretimine Başlamış!

Bizler resmi bir İzah bekler iken, argümanlar ve sızıntılar da gelmeye tam gaz devam ediyor. Yakın bir Vakit Evvel Insider Gaming sitesi üzerinden yeni bir rapor yayınlayan Tom Henderson, kaynaklarından aldığı bilgi ile PlayStation 5 Pro modelinin üretim evresinde olduğunu ve 2024 yılı içerisinde satışa sunulmasının hedeflendiğini söyledi.

Yazısında gelişmiş PlayStation 5 modelinde çıkartılabilir disk şoförü üzere yeni özelliklerin olacağına da yer veren Henderson, bunun bir sonraki kuşakta göreceğimiz PlayStation konsolları için yeni bir kapı açacağını da kelamlarına ekliyor. Ayrıyeten standart PlayStation 5 modelinin üretimine de kademeli olarak nihayet verilecekmiş.

PlayStation 5 Pro için uygunlaştırılmış teknik ve görsel kapasite ile geleceğine dikkat çekilmiş. Yakın bir Vakit Evvel keşfedilen bir patente nazaran, Japon teknoloji devinin ışın izleme performansını geliştirme üzerine çalışmalar yürüttüğünü ortaya koymuştu.

Bildiğiniz üzere Haziran ayı içerisinde Sony Interactive Entertainment, PlayStation 5 odaklı Aka bir sunum için hazırlık yapıyor. PlayStation 5 Pro modelinin bu sunum sırasında en azından isminin resmi olarak geçmesi beklenebilir, lakin elbette Kesin bir beklentiye de girmemek lazım. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir