System Shock Remake Çıkış Tarihi Ertelendi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 14, 2023 Yorum Yok

Prime Matter ile Nightdive Studios tarafından yapılan İlan ile System Shock Remake çıkış tarihi ertelendi. Neyse ki Fazla Irak bir tarihte çıkmayacak. Fazladan iki ay daha beklemek durumundayız. Ayrıntılar haberimizde.

2015 yılında çıkan System Shock: Enhanced Edition sonrasında Nightdive Studios, 1994 yılında çıkmış olan Özgün oyunun yine üretimi için kolları sıvamıştı. Birinci başta System Shock Remastered olarak duyurulmuş olsa da, sonradan sil baştan üretim olacağı için yalnızca System Shock olarak isimlendirmede karar kılmışlardı.

System Shock Remake Çıkış Tarihi Mayıs’a Kaldı

2016 yılının Haziran ayı prestijiyle başlatılan Kickstarter kampanyası ile geliştirilme etabına geçilmiş olan System Shock oyununun, bu ay çıkması bekleniyordu. Ne Mevcut ki iki aylık bir erteleme sonrasında 30 Mayıs 2023 tarihine alındı. Bu tarih PC (Epic Games Store, GOG ve Steam) versiyonunu kapsıyor iken, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series versiyonları ise belirsizliğini koruyor.

Erteleme haberinin bir oldukça Enteresan halde paylaşıldığını söylemek lazım. O denli ki Steam üzerinden yayınlanan bir gönderide, geliştiriciler yine üretimi Mart ayının sonuna kadar yetiştirebileceklerini ümit etmişler. Ne Mevcut ki sonradan bunun Muhtemel olamayacağını anladıkları için bizi biraz daha bekletmeye karar vermişler ve sahneyi SHODAN’a bırakmışlar;

“Ben, aptalca bir formda yok etme teşebbüsünde bulunduğun her şeyi bilen, Fazla kuvvetli SHODAN’ım. lakin korkma, hiç olmadığı kadar şiddetli bir biçimde Geri döneceğim.

Beni yok edebileceğini düşündün, fakat yanılıyorsun. 30 Mayıs’ta, bir Sefer daha Citadel Station’ın tehlikeli derinliklerinde gezinirken, aksiyonlarının sonuçları ile yüzleşeceksin.”

Yeni System Shock, Özgün oyundaki oynanışın korunarak yüksek çözünürlüklü görsellik, revizyonda geçirilmiş denetimler ve bütünüyle yeni kullanıcı arayüzü ile karşımıza istikbal olan bir versiyon olacak. Buna ek olrak, daha evvelden görmediğimiz düşmanlar, oynanışta ince ayarlar ve yeni hack sistemi de barındıracak. Kıssada ki son amacımız ise dünyayı yok oluştan kurtarmak olacak.

En Düşük Gereksinimler

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1 yahut 10 (sadece 64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-2400 yahut AMD FX-8320 yahut daha iyisi
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 (2 GB) yahut AMD Radeon HD 7870 (2 GB) yahut daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen Gereksinimler

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1 yahut 10 (sadece 64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i7-3770 yahut AMD FX-8350 yahut daha iyisi
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 (4 GB) yahut AMD Radeon R9 290 (4 GB) yahut daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir