Resident Evil 4 Remake Demosunda TMP Nasıl Açılıyor?

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 14, 2023 Yorum Yok

Bildiğiniz yahut bilmediğiniz üzere Resident Evil 4 Remake demosunda TMP isminde gizli bir silah bulunuyor. Özgün oyunda birçok oyuncunun severek kullandığı bu silahı açmanın da çok Yalın bir yolu bulunuyor. Şayet şimdi açamadıysanız, haberimizin içeriğindeki Yalın adımları takip ederek bu silaha ulaşabilmeniz Muhtemel olacak.

Merakla beklediğimiz Resident Evil 4 Remake için oynanabilir bir demo, geçtiğimiz Cuma günü yayınlanmıştı. Kısa müddette ağır bir ilgiye maruz kalan demo, düşmanlarımızın çalan kilise çanının akabinde köy meydanından ayrıldıkları sinematik sahneye kadar oynamaya müsaade veriyor. Bu süreçte de hem oyunun atmosferi, hem de Ganado’lar ile çatışma iç oynanış mekanikleri hakkında da oldukça Fikir sahibi oluyoruz.

Eğer demoyu Deneyim fırsatı bulmuşsanız, normalinde yalnızca iki silah kullanabildiğimizi görmüşsünüzdür. Bir tanesi kullanıma bağlı olarak kırılan bir bıçak ve Öteki de tabanca. Lakin bir de gizli TMP var. Bu silaha Özgün oyunda tüccar vasıtası ile sahip oluyoruz. Tekrar üretimde da benzeri bir durum ile karşılaşacağımıza Kuşku yok. Şayet demoda da kullanmayı isterseniz, takip etmeniz gereken birkaç adım sizi bekliyor.

Resident Evil 4 Remake Demosunda TMP Silahına Ulaşmanın Yolu

İlk düşmanınız ile olan kapışmanızın akabinde, envanterinizi (çantanız) bütünüyle boşaltın. Köy meydanına ulaştıktan sonra, içerisinde inek bulunan ahırın arka tarafına dolandığınız Vakit bir kuyu göreceksiniz. Bu kuyu, envanterinizi boşaltmadan geldiğiniz takdirde kapalı oluyor. Ne Mevcut ki bu kere Aleni ve inebiliyorsunuz. Aşağıda da TMP silahının bulunduğu mavi bir kutu sizi bekliyor olacak. Tıpkı yerdeki varilleri kırarsanız, cephane ve Öbür bir bıçak bulabilmeniz de Mümkün oluyor.

TMP envanterinize kalıcı olarak ekleneceği için, demoyu aniden Çok Sefer oynamanız durumunda birebir adımları tekrar tekrar atmanız gerekmeyecek.

24 Mart 2023 Cuma günü çıkacak olan tam sürümde, Aka ihtimalle birebir kuyu açılmayacaktır. Açılsa dahi içeriğinde TMP bulamayacağımız düşünüyoruz. Malum, üstte bahsettiğimiz üzere, bu silahı tüccardan alıyoruz. Lakin Capcom bu, bize bir sürpriz yapıp da tıpkı adımları takip etmemiz durumunda kuyuyu açmamızı Yeniden sağlayabilir. Fakat bu sefer bizi farklı bir şey bekleyebilir. Bunu da tam sürüm elimize geçince göreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir