Dead Island 2 Oynanış Süresi Belli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 14, 2023 Yorum Yok

Dambuster Studios tarafından WCCF Tech sitesi ile yapılan röportaj sırasında gelen İzah ile Dead Island 2 oynanış süresi ortaya çıktı. Bakalım bizi ne kadar uzunlukta bir tecrübe bekliyor?

İlk olarak 2014 yılının E3 fuarında duyurulmuş olan Dead Island 2, sonraski sekiz yıllık müddette atlattığı badirelerin akabinde GamesCom 2022 fuarında bir Kez daha duyurulmuştu. Dambuster Studios tarafından devralınan bayrak ile her şey yoluna girmiş ve hatta geçtiğimiz haftalarda geliştirilme kademesinin tamamlandığını sizinle paylaşmıştık. 21 Nisan 2023 tarihinde PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmasını beklediğimiz yeni oyun, bizleri öyküsü ile Los Angeles kenti cehennemine götürecek.

Açık dünya oynanışın bizleri beklemediği Dead Island 2, haritasında irili ufaklı birçok bölgenin bulunduğu ve her birinin de kıssada evre kaydetmemiz durumunda açıldığı bir tecrübe sunacak. Bu bölgelerde ayrıyeten Çeşitli Yan vazifeler ve etkinlikler bulunacak iken, Aleni bölgeler ortasında seyahat edebilmek de Mümkün olacak.

Dead Island 2 Oynanış Mühleti Ne Kadar Uzun?

WCCF Tech sitesi tarafından yapılan röportaj sırasında konuşan sanat direktörü Adam Olsson, anne öyküye ek olarak birtakım ikincil misyonları ve öteki aktiflikleri de tamamlamamız durumunda yirmi saat civarı bir tecrübenin bizi beklediğini söyledi. Elbette oyunu kooperatif takviyesi sayesinde arkadaşlarımız ile oynama, toplanabilir eşyaların peşine düşme ve oynanabilir öbür karakterleri de Deneyim işin içine girince, vaad edilen oynanış müddetinin katlanarak artacağı rahatlıkla söylenebilir.

Diğer yandan, kesimin önde gelen mecraları da Dead Island 2 oyununun birinci beş saatini oynama fırsatı buldular. PC Gamer sitesinden Robert Valentine kısa öyküsünün sunabileceklerini sonlandırdığını söylemiş. Buradan anlayabileceğimiz üzere, daha Çok şey görebilmek için bir oldukça Vakit harcamak ve Yan misyonlara ve farklı aktivitelere de dalmak gerekecek.

Eurogamer sitesinden Ian Higton tarafından söylenene nazaran vahşet düzeyi uç boyuttaymış ve ceset sistemi de ürkütücü olduğu kadar görkemli göründüğünü lisana getiriyor iken, GameSpot sitesinden Mark Delaney ise oyunun dünyasının kimi yerlerdeki kısıtlayıcı olması ile can sıkıcı hale geldiğini söylüyor. Ne Mevcut ki, sunulan dünya ne kadar dar olsa da yapabileceğimiz Fazla Çok şey ve tercihe bağlı gidilecek Fazla Çok yer olması ile bir derinliğe sahip olduğuna dikkat çekmiş.

Dead Island 2 Konusu

Zombi istilası altında olup da karantinaya alınmış Los Angeles kentine gidecek ve enfeksiyon kaptıktan sonra bağışıklık kazanmanın ötesine geçen bir karakterin rolünde olacağız. Sonuncu gayemiz ise, bizim üzere olan diğer karakterler ile yaşanan salgının gerisindeki sis perdesini aralamaya çalışmak olacak. Elbette bu basamakta, Aka bir hayatta kalma gayreti de bizi bekliyor olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir