Yeni State of Play Yayını Cuma Günü Gerçekleştirilecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 22, 2023 Yorum Yok

Bir müddettir dolaşan söylentilerin akabinde, bu hafta gerçekleştirilecek olan yeni State of Play yayını Son duyuruldu. Pekala bu kere bizleri neler bekliyor? Ayrıntılar haberimizde.

State of Play yayınları, Japon teknoloji devi tarafından E3 2019 fuarına katılmama kararı sonrasında Mart ayından bu yana düzenlenmeye başlanmıştı. Hem The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima, Horizon: Forbidden West ve Gran Turismo 7 üzere PlayStation Studios bünyesinden çıkan hem de DEATHLOOP üzere muhakkak bir müddetliğine PlayStation konsollarına Özel olarak satışa sunulacak oyunların ön-plana çıkartıldığı yayınlarda, yeni oyun duyuruları ile karşılaşmış ve geliştirilme basamağındaki oyunlar hakkında da aktüel haberler ile almıştık.

Yeni State of Play Yayını Cuma Günü Geliyor

Bir müddettir yakın bir vakitte yeni bir State of Play yayınının düzenleneceğine dair söylentiler dolaşıyordu. PlayStation Twitter hesabı üzerinden duyuruda bulunan Sony Interactive Entertainment, 24 Şubat 2023 Cuma günü TSİ 00:00 sıralarında başlayacak ve Youtube ve Twitch kanallarından izlenebilecek olan sıradaki yayını resmiyete kavuşturdu.

Canlı yayının ne kadar süreceğine dair bir ayrıntı bulunmuyor iken, beş yeni PlayStation VR2 oyununun gösterileceği, Müstakil ve üçüncü parti duyuruların ve yeni oynanış mekaniklerinin ve yeni ayrıntıların paylaşılacağı on beş dakikalık Suicide Squad: Kill the Justice League gösteriminin yapılacağı söylendi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir