Dead by Daylight Mobil Cihazlara Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 22, 2023 Yorum Yok

Günümüzde artık pek Fazla Ünlü oyun markasının taşınabilir aygıtlara da geldiğini görüyoruz. Call of Duty, Tomb Raider ve dün gece sizlerle haberini paylaşmış olduğumuz Might DOOM ile DOOM serisi de bu yola girmişti. Artık ise sırada Dead by Daylight var. Üç hafta sonra yayınlanması planlanan Dead by Daylight taşınabilir versiyonu da duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde.

Behaviour Interactive tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan Dead by Daylight, dört Benlik hayatta kalan kümesinin bir katile karşı Ömür savaşı verdiği bir Fazla oyunculu oyun oluyor. Her ne kadar yapısı prestijiyle kooperatif takviyesi sunuyor olsa da, başınıza nazaran devinim edebilmek üzere bir seçeneğiniz var.

Dead by Daylight Taşınabilir Versiyonu Duyuruldu

Satışa sunulduğu birinci günden bu yana yapılan işbirlikleri sonucunda hem ikonik karakterlerin hem de yerlerin oyuna eklendiği Dead by Daylight, artık de Android ve iOS tabanlı aygıtlara geliyor. Yani artık yalnızca meskende değil, dışarıda yahut yolda giderken de oynayabilmeniz Muhtemel olacak. 15 Mart 2023 tarihine çıkışını gerçekleştirecek olan taşınabilir versiyonu için buradan ön-kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Kıyafet ve saç fizikleri için görsel güzelleştirmeye ek olarak, daha güzel ışıklandırma, dinamik gölgelendirme ve taşınabilir aygıtların ekranlarına tam Ahenk sağlayabilmesi için bütünüyle revizyondan geçirilecek olup denetimler de en düzgün tecrübenin sunulabilmesi için uyumlu hale getirecek.

İçerik manasında katiller için Özel Memento Mori animasyonlarının bulunacağı Premium Tier iç pek Fazla kozmetik bulunacak. Ayrıyeten, Tekrar taşınabilir versiyon için Rift de devreye sokulacak. Rift için dönem bileti tanımlaması yapılıyor. Her bir dönem iki ay sürecek ve oyunculara eşsiz yeni kozmetik sunulacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir