Dead by Daylight Mobile Tam Sürüm için Tarih Verildi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 22, 2023 Yorum Yok

Dead by Daylight Mobile oyununun tam sürümü için tarih verildi. Ayrıyeten ön-kayıtlar da açıldı. Pekala birinci olarak 2020 yılında oyuncular ile buluşmuş olan taşınabilir versiyonun tam sürümü ne Vakit çıkıyor? Ayrıntılar haberimizde.

Mobil sürüm Dead by Daylight, 2019 yılı içerisinde duyurulmuş ve oluşturulmuş başka bir grup ile oyunun Android ve iOS tabanlı aygıtlar için optimize edilmesine başlanmıştı. Ne Mevcut ki sonradan, yanılgı çözümlemeleri ve optimizasyon için daha Çok Vakit muhtaçlık duyulmasından Dolayı 2020 yılına kaydırılmıştı. 16 Nisan 2020 tarihinde EMEA (Avrupa, Orta şark ve Afrika), Amerika ve Güney Asya bölgelerinde yayınlanmış olan Dead by Daylight Mobile, 2022 yılının Mayıs ayı prestijiyle yirmi beş milyon indirmeye ulaşmıştı.

Dead by Daylight Mobile Tam Sürüm İçin Ön-Kayıtlar Açıldı

Behaviour Interactive tarafından yapılan yeni İlan ile taşınabilir versiyonun tam sürümü, 15 Mart 2023 tarihinde oyuncular ile buluşacak. Şayet dilerseniz, buradan ön-kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Tarih duyurusuna ek olarak, tam sürüm için gerçekleştirilecek olan kıyafet ve saç fizikleri için görsel güzelleştirmelerine ek olarak, daha yeterli ışıklandırma, dinamik gölgelendirme ve taşınabilir aygıtların ekranlarına tam Ahenk sağlayabilmesi için bütünüyle revizyondan geçirilecek olup denetimler de en düzgün tecrübenin sunulabilmesi için en uyumlu hale getirilecek.

İçerik manasında katiller için Özel Memento Mori animasyonlarının bulunacağı Premium Tier iç pek Fazla kozmetik bulunacak. Ayrıyeten, Tekrar taşınabilir versiyon için Rift de devreye sokulacak. Rift için dönem bileti tanımlaması yapılıyor. Her bir dönem iki ay sürecek ve oyunculara eşsiz yeni kozmetik sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir