Gran Turismo 7 1.29 Güncellemesi Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 22, 2023 Yorum Yok

Sony Interactive Entertainment ve Polyphony Digital tarafından yapılan İlan ile Gran Turismo 7 1.29 güncellemesi yayınlandı. önemli yeniliklerin getirildiği güncellemeye ait ayrıntılar haberimizde.

Efsanevi Gran Turismo serisinin nihayet oyunu, Gran Turismo 7, 2022 yılının Mart ayında satışa sunulmuştu. Ocak ayı içerisinde yayınlanan liste ile PlayStation VR2 çıkış oyunlarının listesi ortaya çıkmıştı. Birebir listede sanal gerçeklik dayanağı alacak olanlara da yer verilmişti ve ortalarında Gran Turismo 7 de bulunuyordu.

Gran Turismo 7 1.29 Güncellemesi, Tam PS VR2 Takviyesi Getiriyor

PlayStation VR2 bugün prestijiyle satışa sunuldu ve Gran Turismo 7 için de 1.29 versiyonlu güncelleme yayınlandı. Güncellemenin ile oyuna ayrıyeten yeni otomobiller, yeni bir pist, Görüntüler moduna yeni içerik ve Vakit sonlu Race Together etkinliğinde Gran Turismo Sophy de katılıyor.

Sony Interactive Entertainment ve Polyphony Digital tarafından verilen ayrıntılar ile oyuna eklenen beş yeni otomobil şöyle;

  • Citroen DS 21 Pallas ’70
  • Honda RA272 ’65
  • Italdesign EXENEO Vision Gran Turismo Street Mode
  • Italdesign EXENEO Vision Gran Turismo Off-road Mode
  • Porsche 911 Carrera RS (901) ’73

Serinin bütün anne oyunlarında bulunmuş olan Grand Valley Highway 1 pisti de yeni oyun ile Geri dönüş yaptı. Dar ve teknik virajlara ek olarak yüksek süratle gidilen kısımlar da bulunuyor. Bu pistin ayrıyeten Ancak virajların da olduğu 2000 metre uzunluğundaki Güney ismi altında farklı bir varyasyonu da bulunuyor.

1.29 güncellemesi ile Drift Fotoğrafçılığı da oyuncuların beğenisine sunulacak. Beraberindeki bir Kılavuz ile bu fotoğrafları nasıl çekebileceğiniz öğretilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir