Call of Duty: Warzone Mobile App Store Sayfası Açıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 22, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde Apple tarafından düzenlenen basın oyun etkinliğinde bahsi geçen Call of Duty: Warzone Mobile için App Store sayfası açıldı. Çeşitli bilgilerin yer almasına ek olarak, ön-sipariş ikramlarına de değinilmiş. Ayrıntılar haberimizde.

Hatırlayacağınız üzere Call of Duty: Warzone Mobile, Eylül ayında gerçekleştirilen Call of Duty Next yayını sırasında karşımıza çıkmıştı. Bu Yıl içerisinde çıkması beklenen oyun, Android ve iOS tabanlı aygıtlar için sıfırdan geliştiriliyor.

Verdansk haritası güncellenmiş haliyle karşımıza çıkacak iken, Loadout 2.0 özelliğini kullanacak ve Çağdaş Warfare 2 ve Warzone 2.0 ile çapraz etap kaydetme sistemini destekleyecek. Yani yolda giderken de Battle Pass kademesi kaydedebileceksiniz.

Call of Duty: Warzone Mobile App Store Sayfası Sizi Bekliyor

Büyük bir sabırsızlıkla beklenen taşınabilir oyunun, yakın bir vakitte yaşanan gelişme ile App Store sayfası açıldı. Bununla Bir arada Türlü bilgilere de yer verilmiş. O denli ki, taşınabilir aygıtlara yönelik Özel etkinlikler ve içerikler olacak.

Sayfada ayrıyeten Denetim şemasının düzenlenebileceği ve buna ek olarak, oyunun nişan alma, fizik, animasyon ve ses iç Android tabanlı aygıtlar üzere iOS tabanlı aygıtlar için de bütünüyle optimize edileceğinden bahsedilmiş.

Son olarak, geliştirilmesine tam gaz devam edilen Battle Royale oyununun, bir aksilik olmaz ise, 15 Mayıs 2023 tarihinde taşınabilir aygıtlara da gelmesi bekleniyor. Bununla birlikte, Tekrar sayfada belirtilene nazaran, ön-sipariş vermeniz durumunda M4 – Archfiend, X12 – Prince of Hell, Ghost – Condemned ve daha fazlasını oyun içinde kazanabilmeniz Muhtemel olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir