Yeni State of Play, Bu Hafta Düzenlenecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 12, 2023 Yorum Yok

Sony Interactive Entertainment, bu hafta yeni State of Play yayınının olacağını duyurdu. Yeni Final Fantasy oyununu merak ediyorsanız, Cuma gününün birinci dakikalarında Amade olun.

Hatırlayacağınız üzere bir evvelki State of Play, Şubat ayında gerçekleştirilmiş ve PlayStation VR2 için geliştirilen oyunların yanı sıra, Destiny 2: Lightfall genişlemesi, Suicide Squad: Kill the Justice League, Baldur’s Gate 3, Resident Evil 4 ve Street Fight 6 iç pek Fazla oyunu görmüştük.

Final Fantasy 16’ya Odaklı Yeni State of Play Geliyor

Hemen Çabucak iki aylık bir ortanın akabinde, Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan İlan ile 14 Nisan 2023 Cuma günü TSİ 00:00 sıralarında yeni bir State of Play bizi bekleyecek. Final Fantasy 16’ye odaklanılacak olan sunum sırasında uzunca bir oynanış gösteriminin yapılacağı söylenmiş. Haliyle oyun hakkında daha Çok şey görebilmemiz Mümkün olacak. Serinin yeni oyununu bekleyen takipçilerimiz için olağanüstü bir haber olsa gerek.

Hatırlayacağınız üzere geçmişte, The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima, Ratchet & Clank: Başka Dünyalar, Horizon: Forbidden West, Deathloop, Gran Turismo 7 ve Hogwarts Legacy olmak üzere belli bir oyunun sahne aldığı pek Fazla State of Play izlemiştik. Final Fantasy 16 da listeye ismini yazdıran yeni oyun oldu. Bizler de Turuncu Levye olarak, edindiğimiz bilgileri en kısa müddette sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

Final Fantasy 16 Hakkında

Valisthea diyarında geçen oyunda, Mothercrystals ismi verilen kristal dağları sayesinde beşerler barış ve refah içerisinde yaşamaktadırlar. Ülke ise Grand Duchy of Rosaria, Holy Empire of Sanbreque, Kingdom of Waloed, Dhalmekian Republic, Iron Kingdom ve Crystalline Dominion olmak üzere altı topluluk tarafından yönetilir iken, Dominants ismi verilen beşerler tarafından Denetim edilen Eikons yaratıklarının da oyunun öyküsünde Değerli bir yeri var.

Konuya nazaran diyarı Denetim eden altı topluluk, Blight ismi verilen hastalık nedeniyle birbirleri ile çatışmaya girmenin eşiğindedirler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir