Super Bomberman R 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 12, 2023 Yorum Yok

Super Bomberman R 2, Haziran ayı içerisinde PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için duyurulmuştu. Bu hafta yapılan yeni İlan ile oyunun çıkış tarihi de netlik kazandı. Yeni oyun, Eylül ayı içerisinde geliyor.

Super Bomberman R 2 Ne Vakit Geliyor?

Konami Digital Entertainment B.V. bugün, serideki en Çok oynanış içeriğine sahip bomba üzere parti oyunu ÜSTÜN BOMBERMAN R 2’nin (SBR2) 14 Eylül’de* dünya çapında satışa sunulacağını duyurdu. Galaksiyi hain Karanlık Ay’dan kurtarmak için orijinal Biricik oyunculu maceraya kısmın ya da SBR2’nin yeni Cenk Modu ile Dost ortamlarınızı daha da eğlenceli hale getirmek için Bomberman Brothers’a katılın!

Oyunseverler bugün prestijiyle oyunu ön sipariş verebiliyor. Ayrıyeten SBR2’den ilham Meydan orijinal eserler için Resmi Konami Mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın.

* Dijital sürüm 13 Eylül’de, fizikî sürüm 14 Eylül’den itibaren yayınlanacaktır

SAVAŞ MODLARI:

  • Kale: Bu orijinal, akına karşı savunma temalı Cenk modunda çevrimiçi olarak 1’e 15 asimetrik maçlarda savaşın! Savunma yapacak oyuncu, atağı yavaşlatmak için bir harita oluşturmak ve savunma tuzakları yerleştirmek durumundadır. Bunu yaparken farklı arazi seçenekleri, duvar yerleşimleri, savunma hileleri ve “Ellons” ismi verilen yeni Ira tiplerinin yardımına başvurabilir. Saldıran tarafsa bütün hazine sandıklarına ulaşmak ve kazanmak için savunma yapan oyuncunun mahzurlarını patlatmalıdır.
  • Battle 64: Bu battle royal klasiğinde ayakta kalan nihayet oyuncu olmak için çaba edeceksiniz. Bu kaotik modda 64 oyuncu yer alır fakat sadece biri galip gelebilir.
  • Grand Prix: Kristaller için yarışın ve diğer oyuncuları alt edin. Bu oyun modunda ekip savaşları eğlenceli bir curcunadır.
  • Standart: ÜSTÜN BOMBERMAN R 1 ve HARİKA BOMBERMAN ONLINE’ın sevilen klasik Cenk modu Geri dönüyor.

Yeni Cenk basamakları oluşturun, oynayın ve paylaşın!

“Sahne Düzenleyici” (Stage Editor), oyuncuların kendi evrelerini oluşturmaları ve yeni “Kale” Cenk Modunda oburlarının oynaması için çevrimiçi olarak paylaşmaları için kuvvetli ve yeni bir araçtır. Bu mod sayesinde keşfedilip alt edilecek yeni ve farklı SBR2 haritalarının sayısı sınırsız olacak!

8 Bomberman Brothers ve yeni arkadaşları Ellons’ın hikayesi!

Kara Ay yıldız gemisi, ziyaret ettiği gezegenlerdeki kentleri yok ederek galaksiyi kasıp kavurur. Tehdit kainatta bir Defa daha belirirken, 8 Bombacı Kardeş ve yeni arkadaşları Ellonlar cihanı kurtarabilecek ve barışı sağlayabilecek mi?

SBR2 çapraz platform oynanışa müsaade verecek ve PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S Xbox One, Steam ve Nintendo Switch platformlarında piyasaya sürülecek

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir