The Last of Us Sezon 2 Joel’un Hikayesini Değiştirebilir Mi?

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 12, 2023 Yorum Yok

The Last of Us Dönem 2 Joel’un öyküsünü farklı geliştirebilir mi? Yakın bir Vakit Evvel yayınlanan yeni bir röportajda konuşan sıra imalcileri Craig Mazin, başlarda soru işareti oluşturan bir açıklamada bulundu. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: İkinci The Last of Us Dönemi Çekimleri Vancouver’da Başlayacak


The Last of Us dizisinin ikinci dönemine ait merak edilen birinci ayrıntıları öğrenmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bir mühlet Evvel Twitter hesabından paylaşımda bulunan Naughty Dog eş lideri Neil Druckmann, birinci görsel ile bizi heyecanlandırmıştı. Bunun üzerinden Fazla geçmeden de çekimleri için Vancouver kentinin seçildiğini de öğrenmiştik.

Şu Lahza için ne Vakit başlayacağı bilinmez iken, yeni dönemin birinci kısmının yayın tarihini konuşmak için de elbette oldukça erken lakin üretimciler Craig Mazin ve Neil Druckmann Değişik açıklamalar yapmaya da devam ediyorlar.


SPOILER UYARISI: Dizinin birinci dönemini izlememişseniz yahut devam oyununu oynamamışsanız, buradan sonrasını okuma kararı külliyen size aittir.


The Last of Us Dönem 2 Joel’un Öyküsünü Farklı Geliştirebilir Mi?

Dün resmi Esquire sitesine yansıyan röportajda yer Meydan Pedro Pascal, oyunu oynamadığını ve haliyle de sahne hakkında rastgele bir şey görmediğini fakat malumunuz ortalık oldukça ayağa kalktığı için de haberdar olduğunun farkındaymış. Röportaj sırasında ise birinci dönemde kıssaya bu kadar sadık kalındıktan sonra, tıpkı durumun yeni dönemde ikinci oyunu açısından da devam ettirilmesi gerektiği fikrini savunuyor. Bella Ramsey ise Laf konusu sahnenin yaşanması durumunda, duygusal olarak Amade olduğundan emin olamadığını lisana getirmiş.

Sıra Mazin ve Druckmann ikilisine geldiğinde ise Mazin, karakterleri öldürmekten korkmadığını

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir