Yeni Silent Hill Filmi İçin Çekimler Nisan’da Başlıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 16, 2023 Yorum Yok

Yeni Silent Hill filmi için çekimlere yakında başlanacak. Bununla Birlikte hem James Sunderland hem de eşi Mary için oyuncular da seçilmiş. Takımda şu Lahza için iki tanıdık İsim göreceğiz. Ayrıntılar haberimizde.

Yıllardan sonra yeni bir Silent Hill sineması geliyor. Ekim ayındaki Silent Hill Tranmission yayını sırasında duyurulan Return to Silent Hill, 2006 yılında vizyona giren birinci sinemanın de direktörü olan Christophe Gans tarafından yönetilecek ve ikinci oyundaki hikaye işlenecek.

Yeni Silent Hill Sineması, Nisan Ayında Çekilmeye Başlanacak

Deadline sitesinde yer Meydan habere nazaran, sinemanın çekimlerine önümüzdeki ay başlanacakmış. Oyundaki kasaba için esasen Los Angeles kentindeki Toluca Lake semti seçilmiş olsa da, Return to Silent Hill için Almanya ve şark Avrupa bölgesi seçilmiş.

Filmin direktörü Christophe Gans birebir vakitte James Sunderland rolü için Jeremy Irvine (Savaş Atı, Geçmişin İzleri ve Treadstone) ve Mary Shepherd-Sunderland / Maria rolü için de Hannah Emily Anderson (Testere 8: Jigsaw Efsanesi ve X-Men: Karanlık Güç) ile anlaşıldığını, yayınlanan bir bildiri ile duyurdu.

“Return to Silent Hill, derinden sevip de birini kurtarmak için cehenneme gitmeye istekli olan bir şahıs hakkında mitolojik aşk kıssası. Kusursuz yetenekler olan Jeremy Irvine ve Hannah Emily Anderson’ın bizi, Silent Hill hayranlarını hem şad edeceğini hem de şaşırtacağını umduğum ruhsal kaygı dünyasında bu seyahate çıkartacakları için sevinçliyim.”

David Wulf ve Molly Hassell ile sinemanın üreticilerinden olan Victor Hadida ise, “Christophe ve ben, Konami’deki ortaklarımızla, onlar görüntü oyununu güncellerler iken, bugünün sinema izleyicisi için bir versiyonunu yaratmak ismine yakından çalışma yürütüyoruz. Sembolik canavarları göreceksiniz, lakin yeni dizaynlar da olacak. Hiç kuşkumuz yok ki yeni sinema ve Konami’nin güncellenmiş oyunu, seriyi istikbal yıllar için ileriye götürecek.” yorumunda bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir