Atlas Fallen Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 16, 2023 Yorum Yok

Focus Entertainment ve Deck13 Interactive, bu ayın başlarında yapılan duyurunun akabinde, birinci Atlas Fallen oynanış fragmanı ile karşımıza çıktılar. Epey kısa bir fragman olsa da, az Fazla Fikir sahibi olabiliyoruz.

Deck13 Interactive tarafından PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından da yayınlanacak olan Atlas Fallen için çıkış tarihi, bu ayın başlarında duyurulmuştu. Şayet bir erteleme haberi ile karşılaşmaz isek 16 Mayıs 2023 tarihinde çıkacak olan oyunda, insanlığı yozlaşmış rablerin baskısından kurtarmaya çalışacağımız bir maceraya atılacağız. Pek Fazla tehlikeye ek olarak, geçmişe dair gizler ve kesimler bizleri bekleyecek. PlayStation, Steam ve Xbox mağazalarından ön-sipariş ile satın alabileceğiniz Atlas Fallen için birinci oynanış fragmanı yayınlandı.

Atlas Fallen Oynanış Fragmanı

Çatışma mekaniklerinin ön planda olduğu fragmanın başlangıcında, senaryo boyunca ziyaret edeceğimiz yerlerin birkaçını görüyoruz. Devamında ise karşımıza çıkacak olan yaratıklar ve Tekrar farklı yerlere ek olarak karakterimizin yeteneklerini, Darksiders ve Monster Hunter oyunlarını anımsatan aksiyon dolu çatışmalar ekranımıza geliyor.

Bu hali ile eğlenceli bir tecrübenin bizleri bekliyor üzere görünüyor. Elbette ilerleyen vakitlerde uzun metrajlı gösterimler ile daha Çok ayrıntının ortaya çıkması ile genel tablo Aka ölçüde oluşmuş olacak ve Atlas Fallen oyununun ne kadar savlı olduğunu da daha yeterli bir halde göreceğiz.

Oynanış fragmanına ek olarak, Us PlayStation Blog üzerinden yapılan yeni paylaşım ile zırh eldiveni silahları ve Momentum ve seyahat yetenekleri de ayrıntılandırıldı. Söylenene nazaran, birinci etapta Catalyzer Piece’leri ve Shard’ları toplayarak Gauntlet’i tekrar şekillendirmemiz gerekecekmiş. Paylaşımda üç silaha yer verilmiş. Bu silahlardan Dunecleaver, Meydan hasarı veren ağır taarruzlar için İdeal olup hem bir düşmanın istikrarını bozmak için balta yahut topluluk denetimi için çekiç de olabilir. Sandwhip seri olup devinim kabiliyeti seçenekleri sunar iken, Knuckledust ise Biricik başına dolaşan düşmanlar için İdeal bir kullanım sunacakmış.

Tek seferde iki silah kullanabiliyor iken, çaplarını ve güçlerini arttırarak çatışmalarda bize Momentum kazandıracakmış. Zırh eldivenleri seyahat konusunda da kolaylık sağlayacaklarmış. Air Dash yeteneğini de kullanarak Irak uzaklıklara gidebilecekmişiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir