Bella Ramsey Yeni The Last of Us Sezonu ile Dönüyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 16, 2023 Yorum Yok

The Last of Us dizisi yaratıcılarından olan Neil Druckmann tarafından yapılan resmi İzah ile Bella Ramsey yeni The Last of Us sezonunda da takımda olacak. Ayrıntılar haberimizde.

PlayStation markasının ikinci uyarlaması olan The Last of Us dizisinin birinci dönemi, bu haftanın başında yayınlanan final kısmı ile tamamlanmıştı. Yine izleyici rekorunun kırıldığı kapanışın akabinde, gözlerimizi elbette The Last of Us Part 2 oyununda yaşananları göreceğimiz ikinci döneme çevirmiştik.

Bella Ramsey Yeni The Last of Us Dönemi Takımında Olacak

Bildiğiniz üzere ikinci oyundaki Vakit atlamasının öncesinde ve senaryonun ilerleyen kısımlarındaki geriye dönüşlerde, Ellie karakterinin birinci oyundaki halini görüyorduk. Haliyle Bella Ramsey’nin ikinci dönemde da görünmesi ihtimali bulunuyordu. Hayranlar ise bahsi geçen Vakit atlamasını da işin içine iç ederek, bir uyumsuzluğun olabileceğini öne sürmüşlerdi. Fakat Ünlü oyuncunun ikinci dönem ile Geri dönüş yapacağı resmiyet kazandı.

The Wrap sitesine yansıyan haber, Bella Ramsey ikinci dönemde da olacak. Bahse ait olarak Neil Druckmann, “Bella takımda olduğu için nihayet derece şanslıyız…ve Bella’yı lakin ‘Artık sizinle çalışmak istemiyorum millet’ demesi durumunda Öbür bir oyuncu ile değiştirmeyi düşünürdük. Ve bunun sonrasında bile, bu hakkı ona vereceğimizden emin değiliz. Bu dönemde dönmesi için zorlayabilirdik.” yorumunda bulundu.

Hayranlar her ne kadar Bella Ramsey’nin The Last of Us Part 2 oyunundaki Ellie rolü için Fazla genç olduğunu lisana getirmiş olsalar da, Craig Mazin tarafından da dikkat çekildiği üzere Ünlü oyuncu gerçekte on dokuz yaşında. öbür bir deyiş ile Ramsey aslında devam oyunundaki Ellie ile birebir yaşta ve hayranların öne sürdüğünün tersine, karakteri canlandırmak için o kadar da genç değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir