Yeni PlayStation 5 Modeli ile Seneye Tanışabiliriz!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 08, 2022 Yorum Yok

Ortaya atılan argümanlara nazaran, yeni PlayStation 5 modeli ile seneye tanışacağız. Şimdilik bu savların hiçbirisi onaylanmış olmasa da, ortaya atanların emniyetli kaynaklar olması dikkat çekiyor. Ayrıntılar haberimizde.

Mevcut jenerasyon PlayStation konsolu, 2020 yılının Kasım ayı içerisinde satışa sunulmuştu. Geçtiğimiz ve bu Yıl olmak üzere farklı modelleri satışa sunmuştu. Bu modellerden CFI-1202A ve CFI-1202B ile Kıymetli bir tasarım değişikliğine gidilmiş.

Bunun dışında, elbette çıkarılabilir disk şoförlü bir model üzerinde çalışıldığını da duymuştu. Ne Mevcut ki bu, şimdilik yalnızca bir argümandan ibaret olsa da Değişik bir yaklaşım olacağına Kuşku yok.

Yeni PlayStation 5 Modeli, Seneye Duyurulabilir

Öte yandan, Japon teknoloji devinin uzun bir müddet Evvel yenilenmiş PlayStation 5 modeli üzerinde çalıştığına dair savlar da ortaya atılmıştı. Kimi kaynaklar bunun Pro, birtakım kaynaklar ise Slim olduğuna dikkat çekiyordu. Ne Mevcut ki bugün ortaya çıkan yeni tezler, Özgün PlayStation konsolundan bu yana her yeni kuşakta karşımıza çıkan ‘Slim’ modelinin tarihe karışabileceğine işaret etti. Yani PlayStation 4 jenerasyonunda olduğu üzere Yine Pro ve Slim iç üç farklı model çıkartmak yerine, iki modeli birleştirme yoluna gidebileceği ve hem daha kuvvetli hem de daha ince bir model ile oyuncuların karşısına çıkabileceği varsayım ediliyor.

Ne Mevcut ki, Japon teknoloji devi bünyesinde çalışan ve ismini vermek istemeyen bir kaynak ise şu anda Biricik bir model üzerinde çalışıldığını söyledi. Bu modelin, daha evvelce ortaya atılan çıkarılabilir disk şoförlü model ile birebir olup olmayacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Daha evvelce Grand Theft Auto 4 ve Red Dead Redemption oyunlarının Remastered versiyonlarının iptal edilmesiyle ilgili gelişmeyi bizlere aktarmış olan Tez2, Pro modelin geliştirici kitinin Aka oyun stüdyolarına gönderildiğini sav etti. Kendisi ayrıyeten yeni Grand Theft Auto oyununun da yeni model ile tanıtılacağını söylüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir