Netflix, Gears of War Projeleri için Kolları Sıvadı!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 07, 2022 Yorum Yok

The Coalition ile iştirake gitmiş olan Netflix, Gears of War filmi duyurusunda bulundu. Ayrıyeten bir de anime serisi planlanıyor. Bakalım bir türlü kırılamayan şeytanın bacağı bu sefer kırılacak mı? Ayrıntılar haberimizde.

İlk oyunu 2006 yılında satışa sunulmuş olan seri için birinci ak perde uyarlaması 2007 yılında New Line Cinema şirketinin harekete geçip de hakları satın alması ile gündeme gelmişti. Ne Mevcut ki 2009 yılında yayınlanması beklenen uyarlama, olduğu yerde saymıştı.

2016 yılında, Universal tarafından hazırlıkların başlatıldığı ve senaryonun 2018 yılının Kasım ayı prestijiyle F. Scott Frazier tarafından yazılmakta olduğu söylenmişti. Takım seçimi hakkında rastgele bir İzah yapılmış değil fakat Dave Bautista Marcus Fenix rolünde olmayı düşüneceğini belirtmişti.

Netflix, Gears of War Projeleri ile Geliyor!

Son olarak 2019 yılında IGN tarafından yapılan bir röportaj sırasında konuşan Rod Ferguson, ak perde uyarlamasının oyun serisi ile tıpkı kainatta geçmeyeceği söylenmiş ve sonrasında da bir Defa daha sırra kadem basmıştı. Başına ne geldi bilmiyoruz, fakat Netflix sahneye çıktı ve serinin on altıncı Yıl dönümünde iki yeni proje duyurusunda bulundu. Sinema uyarlamasının oyun serisi ile kontaklı olacağı söylenir iken, anime serisi ise yetişkinlere yönelik bir yapıda olacakmış.

Şu Lahza için Öbür bir ayrıntı verilmiş değil, lakin halihazırda geliştirilme basamağında olan altıncı oyun gün ışığına çıkması ile bu iki proje hakkında daha Çok şeyin söyleneceğini varsayım ediyoruz. Elbette bunun için beklemek ve görmek en yeterlisi olacaktır. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir