Stranger Things VR Oyunu Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 07, 2022 Yorum Yok

Netflix ve Tender Claws, Stranger Things VR duyurusunda bulundular. Şimdilik net bir çıkış tarihi olmayan oyun, Aka sanal gerçeklik platformlarına çıkışını gerçekleştirecekmiş. Ayrıntılar haberimizde.

Stranger Things VR Oyunu Geliyor

Dizi meraklıların Aka bir zevk ile takip ettiği Stranger Things, oyun kesiminde de karşımıza çıkmıştı. O denli ki, Netflix ve BonusXP iştirakinde geliştirilmiş ve içlerinden birinin üçüncü dönem ile ilişkili olduğu iki taşınabilir oyunu 2017 ve 2019 ve Next Games tarafından geliştirilmiş üçüncü taşınabilir oyun da 2021 yılında yayınlanmıştı. Bunların yanı sıra, Minecraft, Fortnite, Dead by Daylight, Rocket League ve Far Cry 6 iç Çeşitli oyunlarla da işbirliklerine gidilmişti.

Bilhassa bu Yıl içerisinde bölüm için Aka yatırımlarına devam etmiş olan Netflix oyuncuları mutlu etmeyi de başarmıştı. Artık ise Stranger Things için yeni bir oyun duyurusunda bulundu. Lakin bu sefer bir sanal gerçeklik oyunu ile karşı karşıyayız: Stranger Things VR.

Şirket tarafından verilen birinci ayrıntılara bakılırsa, Vecna rolünde olacağız. Bir yandan kovan zihnini oluşturup bir yandan da boşluğu mısra getirirken, bilinmeyen gerçekliklerin kaşifi olacağız. Eleven ve Hawkins’ten intikam alma yolunda, zihinleri istila edecek ve kabusları çağıracağız.

Netflix yayıncılığında 2023 yılının kış mevsiminde satışa sunulması beklenen Stranger Things VR, sanal gerçeklik oyunları konusunda tecrübesi olup da The Under Presents, Tempest, Virtual Virtual Reality ve Virtual Virtual Reality 2 ile karşımıza çıkan Tender Claws tarafından Aka sanal gerçeklik platformları için geliştiriliyor. İlan için yayınlanmış olan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir