Yeni Naughty Dog Oyunları Ne Zaman Duyurulacak?

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Merakla yeni Naughty Dog oyunları ne Vakit duyurulacak diye bekliyoruz. Her ne kadar eş reis Neil Druckmann oldukça sabırsız olsa da, geçmişteki tecrübelerinden Dolayı hayli ihtiyatlı davranacaklarını lisana getiriyor. O denli ki, duyurular yapıldığı gün ile çıkış günü ortasında Çok bir Vakit olmayacakmış. Ayrıntılar haberimizde.

Son olarak The Last of Us Part 1 ile karşımıza çıkan Naughty Dog stüdyosunun sıradaki projelerini Aka bir merakla bekliyoruz. Halihazırda geliştirilme etabında olduğunu bildiğimiz çok oyunculu The Last of Us var.

Bu oyunun haricinde, bir müddet Evvel tam olarak geliştirilme kademesinde geçildiği söylenen The Last of Us Part 3 ve eski çağlarda geçecek olan fantastik temalı oyun da listede yer alıyor. Her şey yeterli, hoş ve beğenilen da, geliştirici stüdyo tarafından duyurular ne Vakit yapılacak?

Yeni Naughty Dog Oyunları Ne Vakit Geliyor?

Bildiğiniz üzere Naughty Dog eş lideri Neil Druckmann, üzerinde çalıştıkları oyunları duyurmak için hayli sabırsız olduğunu birçok Sefer lisana getirmişti. ComicBook.com tarafından yapılan bir röportajda konuşan Druckmann tarafından söylenene bakılırsa, İlan günü ile çıkış günü ortasındaki mühlet Mümkün olabildiğince kapatılmak isteniyor. diğer bir deyişle, projelerin duyurularının net tarihin belirlendiği ve rastgele bir ertelemeye gerek duyulmayacak vakitte yapılacağı sonucunu çıkartabiliriz.

“Haklısınız, Uncharted 4 ve The Last of Us Part 2’yi evvelce duyurduk. lakin bu aslında Bazen Vakit stüdyoda yaşadığımız az biraz iş-hayat istikrarı sıkıntılarına yol açtı. Duyuruyu birazcık erteleyerek, programımız ile oynayabilirdik. Ve artık üretime nasıl yaklaşacağımız konusunda daha bilinçliyiz. Yani Fazla oyunculu The Last of Us ve bizi bir oldukça heyecanlandırdığının ötesinde bir şey söylemeyeceğim Öbür bir projemiz daha var.”

Görünüşe nazaran bu yeni yaklaşım, beklentileri yönetim etmeye yardım edecek ve geliştiriciler için çalışma şartlarının zorlaşmasının önüne geçecekmiş üzere görünüyor. Hatırlayacağınız üzere The Last of Us Part 2 ile ilgili böylesi bir durum sonradan açığa çıkmış ve Aka reaksiyon çekmişti. Naughty Dog da misal bir durumun tekrar yaşanmasını istemiyor.

Son olarak, Naughty Dog eş lideri Neil Druckmann, Fazla oyunculu proje dışında, Öbür bir The Last of Us oyunu üzerinde çalışmayı istediğini yineledi. Hatırlayacağınız üzere 2021 yılının Nisan ayında Script Apart tarafındna gerçekleştirilen bir podcast yayınında, Druckman tarafından Part 3 için hikaye taslağının Ortak Muharrir Halley Gross ile oluşturulduğu söylenmişti. Yakın bir Vakit Evvel The Hollywood Reporter ile yaptığı röportaj sırasında da “Sanırım anlatılacak daha Çok hikaye var.” yorumunda bulundu. Bakalım gelişmeler ne istikamette olacak?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir