Elden Ring Oyuncusu İki Malenia Boss’unu Birden Öldürdü

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Çılgın bir Elden Ring oyuncusu iki Malenia ile tıpkı anda çatışmaya girdi. Pekala bu çatışmanın sonucu ne oldu? Kayda alınmış olan görüntüde yaşananlar haberimizde. Kaçırmamanızı öneriyoruz.

FromSoftware tarafından geliştirilmiş olan Souls serisi, Bloodborne, Sekiro: Shadows Die Twice ve nihayet olarak Elden Ring, zorluğu ile olduğu kadar oyuncuların Çeşitli Saha okumalar planlayıp da hayata geçirmeye çalışmalarıyla da gündeme geliyor. örneğin en kısa müddette bitirmek, kimseyle didişmeden yahut hiçbir biçimde hasar almadan bitirmek üzere denemelerin yapıldığını görüyor ve birden fazla Vakit da hayrete düştüğümüz oluyor. Japonya menşeli stüdyo da bildiğiniz üzere bu üslup denemelerin yeni oyunlarda da geleceğini artık varsayım etmenin ötesine geçtiği için, oyuncuların yüreklerini de ödüllendirmeyi ihmal etmiyor. Bu da haliyle daha Öbür denemelerin de kapısı açıyor.

Bu haberimizde ise Öbür bir Meczup oyuncunun Elden Ring denemesine ve zafere ulaşmasına tanıklık edeceğiz. Malenia ile eş vakitli olarak kapışan ve ikisini de yere sermeyi başaran Twitch yayıncısı MissMikka, aslında hayli güç bir şeyi başardı.

Elden Ring Oyuncusu İki Malenia Karşısında Gösteri Yaptı

Bildiğiniz üzere Malenia zati Biricik başına oyunun en güç düşmanlarından bir tanesi ve karşısına dikilmek de külliyen tercihe bağlı. Yani oyunu bitirdikten sonra da kendisini ziyarete gidebilirsiniz. MissMikka ise Elden Ring oyununu hem PC hem de PlayStation 5 üzerinden açmış. Sonrasında ise PC tarafında dans pedi, konsol tarafında da doğal olarak Denetim kolu ile iki farklı Malenia ile kapışmaya başlamış.

Bahsettiğine nazaran, toplamda üç gün ve neredeyse iki Çehre Deneyim sonucunda zafere ulaşmış. Dokuz buçuk dakika uzunluğundaki görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Daha evvelce birebir düşmanı birinci Tertip karakteri ile Biricik elini kullanarak öldüren MissMikka için sıradaki maksat ise iki Radagon ile birebir anda kapışmak olacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir