The Settlers: New Allies PC Gereksinimleri

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

The Settlers: New Allies PC ihtiyaçları ortaya çıktı. Önümüzdeki ay içerisinde satışa sunulacak olan oyunu bekliyorsanız, nasıl bir sisteme gereksiniminizin olacağını haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte The Settlers: New Allies PC ihtiyaçları.

Serinin sil baştan imali olacak The Settlers: New Allies, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Connect) için 17 Şubat 2023 tarihinde ve standart ile Deluxe olmak üzere iki farklı sürümü ile satışa sunulacak. Luna, PlayStation, Switch ve Xbox için de geliştirilen oyunun, bu platformlar için rastgele bir tarihi bulunmuyor.

The Settlers: New Allies PC İhtiyaçları Ortaya Çıktı

Yakın bir Vakit Evvel Ubisoft tarafından güncellenen Epic Games Store sayfası ile resmi sistem ihtiyaçları de ortaya çıktı. Buna nazaran, Intel i3-6100 yahut AMD Ryzen 3 1200 işlemcili, 8 GB bellekli ve NVIDIA GeForce GTX 950 yahut AMD Radeon 550 ekran kartlı bir sistem ile oyunu minimum şartlarda rahat bir biçimde oynayabileceksiniz. Tam sistem ihtiyacı ayrıntıları için aşağıya göz atabilirsiniz.

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (x64-bit)
  • İşlemci: Intel i3-6100 yahut AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 8 GB (Çift Kanal)
  • DirectX: DirectX 11
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 950 (2 GB) yahut AMD Radeon 550 (2 GB)

Önerilen Sistem Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (x64-bit)
  • İşlemci: Intel i7-6700 yahut AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 8 GB (Çift Kanal)
  • DirectX: DirectX 11
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB) yahut AMD RX 470 (4 GB)

The Settlers: New Allies Hakkında

Gerçek vakitli strateji oyununda, yeni bir ülkeye yerleşecek, topluluğumuzu inşa edeceğiz. Ayrıyeten yeni topluluklar ile tanışacak olup, yeni yerleşkemizi müdafaaya çalışır iken tanıştığımız toplulukları tarafımıza çekebilecek yahut karşımıza alabileceğiz.

Elari, Maru ve Jorn olmak üzere her biri kendisine has görünüşe, fon öyküsüne ve oynanış tarzına sahip üç topluluk ile gelecek. Bunun yanı sıra, üç farklı mod bulunacak. anne senaryoda vatanından kaçmaya zorlanmış Elari rolünde olacak ve haydutlara baskınlar yapmaktan yeni toprakların kültürünü keşfetmeye kadar pek Fazla zorluk bizi bekleyecek.

Tercihen Biricik başınıza yahut arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz Hardcore modunda, yeni senaryoları oynayabilmek Muhtemel olacak. Ayrıyeten Yapay zekayı daha da sıkı bir hale getirecek değişkenler ve şartlar da Laf konusu olacak.

Skirmish ise Yapay zekaya karşı Biricik başınıza yahut kooperatif olarak arkadaşlarınızla yahut sekiz oyunculu PvP olarak oynayabiliyorsunuz. Çıkış gününde on iki harita bulunacak olup, vakitler yenileri de eklenecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir