Yeni Microsoft Flight Simulator Güncellemesi Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 26, 2023 Yorum Yok

Microsoft ve Asobo Studio tarafından yeni Microsoft Flight Simulator güncellemesi yayınlandı. Bizleri çokça yeniliğin beklediği ayrıntılar haberimizde.

2020 yılının Ağustos ayında satışa sunulmuş olan yeni Microsoft Flight Simulator, ortadan geçen iki yıldan Çok Vakit boyunca devamlı olarak desteklenmişti. Kasım ayında da kırkıncı Yıl güncellemesinin yayınlandığı oyuna FSR 2.0 ve DLSS 3.0 takviyesinin getirilmesinin yanı sıra, desteklenen HOTAS setleri listesi için yeni denetimler, Airbus A310, yeni havalimanları, klasik misyonlar, yanılgı çözümlemeleri, performans odaklı iyileştirmeler ve dahası sunulmuştu.

Yeni Microsoft Flight Simulator Güncellemesi Çokça Yenilik İçeriyor

Bu hafta ise World Update XIII yayınlandı. Polonezya, Melanezya, Galapagos Adaları ve Antarktika Yarımadası iç on üç farklı ülke ve Müstakil olmayan yirmi sekiz bölgeyi içeriyor. Bahsi geçen bölgelerin hazırlanması kademesinde, havadan çekilmiş yeni fotoğraflardan ve uydu imajlarından yararlanılmış.

Güncelleme ayrıyeten şark Adası’ndaki Moai anıtları, Endonezya ve Güney yarıküredeki en uzun yapı olan Autograph Tower ve Tahiti’deki Point Venus Lighthouse iç Çehre elliden Çok Kıymetli noktayı ve on ikiden Çok havalimanını da içeriyor. İçlerinden altı tanesi şöyle;

  • Papua New Guinea’deki dağlık bölgenin Ufak havalimanı koleksiyonu
  • Doğu Adası’nın Mataveri Milletlerarası Havalimanı
  • Hawaii’nin Kona Memleketler arası Havalimanı
  • Solomon Adaları’ndaki Nusatupe Havalimanı
  • Fransız Polinezyası’ndaki Bora Bora Havalimanı
  • Fransız Polinezyası’ndaki Moorea Havalimanı

Son olarak, yeni keşif uçuşları, üç yeni iniş Saha okuması ve kırsal seyahat da yeni güncellemenin içeriğinde oyunculara sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir