ASUS ROG Ally Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 26, 2023 Yorum Yok

1 Nisan 2023 tarihinde tanıtıldığı için birinci anda latife olduğu düşünülen taşınabilir el konsolu, önümüzdeki ay bizlerle olacak. Yakın bir Vakit Evvel yapılan İlan ile ASUS ROG Ally çıkış tarihi netleşti.

Tayvan menşeli telefon ve bilgisayar donanımı ve elektronik şirketi ASUS, taşınabilir el konsolu ROG Ally’yi bu ayın başlarında duyurmuştu. Epic Games ve Steam mağazaları ile uyumlu bir Windows işletim sisteminin olacağı aygıtta, Ryzen Z1 işlemci, RDNA 3 ekran kartı, yedi inç boyutunda ve 120Hz tazeleme oranına sahip 1080p ekran, 16 GB LPDDR5 bellek, 512 GB PCIe 4.0 SSD ve Dolby Atmos takviyesi bulunacak.

ASUS ROG Ally Çıkış Tarihi Ne Vakit?

İlk etapta Amerika ve Birleşik Krallık ülkelerinde satışa sunulacak olan ASUS ROG Ally için 11 Mayıs 2023 tarihini belirlenmiş. Yakın bir vakitte Best Buy üzerinden ön-siparişe açılacak olan Aygıt için hatırlatıcı oluşturabilmek Mümkün oluyor.

Şu Lahza için rastgele bir fiyat bilgisi verilmiş değil, lakin bir mühlet Evvel İzah yapan ASUS temsilcisi tarafından 1000$ altında bir fiyatın olacağı söylenmişti. Direkt Steam Deck için bir rakip olacağını ve Valve aygıtının en üst modelinin de yuvarlak hesap 650$ olduğunu düşünürsek, belirlenecek olan fiyatın da bu düzeyde olmasını bekleyebiliriz. Çıkış gününe Çok bir Vakit kalmadığı için, fiyat etiketini öğrenmek için de önümüzde Çok bir Vakit kalmadı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir