Star Trek: Resurgence Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 25, 2023 Yorum Yok

Dramatic Labs tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanacak olan Star Trek: Resurgence için çıkış tarihi sonunda açıklandı. Önümüzde bir aydan az bir Vakit kaldı. Oyun ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Star Trek: Resurgence Ne Vakit Geliyor?

Telltale Games stüdyosundan ayrılan geliştiricilerin kurduğu Dramatic Labs, 2021 yılında yeni Star Trek oyununu duyurulmuştu. hikaye anlatımının yükte olacağı bir maceranın bizlere sunulacağı oyun, Ekim ayı içerisinde bu aya ertelenmişti. Bugün ise Kesin çıkış tarihi açıklandı. Takviminizde 23 Mayıs 2023 tarihine bir işaret koyun.

Star Trek: The Next Generation Vakit çizelgesinin kısa bir Vakit sonrasına gideceğimiz Resurgence, iki Yaratık uygarlığının etrafında dönen bir hikaye ile karşımıza çıkacak. Bu noktada Starfleet ise sükuneti sağlama vazifesinde olacak.

Senaryo boyunca oyun bize U.S.S. Resolution İkinci Kaptanı Jara Rydek ile mühendis grubu üyesi Carter Diaz ortasında geçiş yaptıracak. Telltale Games oyunlarından aşina olduğumuz seçimler ile akışa taraf Eda durumu Star Trek: Resurgence için de geçerli olacak.

The Walking Dead, The Wolf Among Us, Tales from the Borderlands ve Batman ile Amerika menşeli stüdyonun geçmişte ne derece başarılı olduğunu biliyoruz. Etkileşimli hikaye kurgusunda karakterlerin ve Yaratık uygarlıklarının bahtları bizim ellerimizde olacak iken, Dramatic Labs de Star Trek kainatı ile hiç olmadığı halde etkileşimde bulunacağımızı ve sinema izler üzere oynadığımız bir tecrübe sunmayı hedeflediklerini lisana getiriyor.

PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series konsollarının yanı sıra, PC tarafında da Epic Games Store üzerinden Özel olarak satışa sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir