Yeni Apex Legends Karakteri Ballistic Olacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 25, 2023 Yorum Yok

Respawn Entertainment, yayınladığı görüntü ile yeni Apex Legends karakteri Ballistic ile karşımıza çıktı. Encore ismi altındaki görüntü ile yeni karakterin fon öyküsünü de öğrenme fırsatımız oluyor.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Electronic Arts tarafından da yayınlanmış olan oynaması fiyatsız Apex Legends, halihazırda on altıncı dönemini geçiriyor. Sıradaki dönem ise 9 Mayıs 2023 tarihinde başlayacak.

Önümüzde iki haftalık bir Vakit kalmış iken, Respawn Entertainment da yayınladığı fragman ile sıradaki dönemde takıma katılacak olan yeni karakteri de bizlere tanıttı: Ballistic.

Yeni Apex Legends Karakteri ile Tanışalım

Yeni Stories from the Outlands görüntüsü ile tanıtılan ve gerçek ismi August Brinkman olan karakter, anlatılana nazaran kadro arkadaşı ve birebir vakitte da akrabasının vefatından sonra Thunderdome mesleğini geride bırakmaya ve ailesinden uzaklaşmaya karar vermiş. Ne Mevcut ki sonradan oğlunun Apex Oyunları için yetişmiş olduğunu öğrenmesinin akabinde Ballistic, Syndicate ile oğlu ile yer değiştirmek ismine muahede yapıyor ve böylelikle Apex Oyunları’nda kendisine yer buluyor.

Şu Lahza için ne Arsenal isimli yeni dönem ne de yeni karakterin Yetenek setleri hakkında pek bir ayrıntı yok, fakat Respawn Entertainment tarafından yakın bir vakitte merak edilen bütün ayrıntılar ortaya çıkartılacak. Bu sayede de Ballistic ile daha yakından tanışma fırsatımız olacak. Bununla Birlikte Dünyanın Ucu haritasına istikbal olan güncellemelerden de haberdar olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir