PS Plus Essential Mayıs 2023 Oyunları Sızdırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 26, 2023 Yorum Yok

Yeni ayın PS Plus oyunları Laf konusu olduğunda, gözlerimiz Sony Interactive Entertainment öncesinde Dealabs forumlarına dönüyor. Nedeni ise artık hepimizin tanıdığı ve muteber kaynak olarak yerini güzelce sağlamlaştırmış olan billbil-kun. Kendisi uzun vakittir bu istikametteki sızıntıları epey uygun bir formda bizlere ulaştırıyor ve Mayıs ayı da bir yenisi olacakmış üzere görünüyor. O denli ki, PS Plus Essential Mayıs 2023 oyunları sızdırıldı.

Kullanıcı tarafından yayınlanan yeni bilgilere nazaran, 2 Mayıs 2023 Salı günü indirmeye açılacak olan PS Plus Essential Mayıs 2023 oyunları GRID Legends, Chivalry 2 ve Descenders olarak açıklandı.

PS Plus Essential Mayıs 2023 Oyunları Detayları

  • GRID Legends (PS5, PS4)
  • Chivalry 2 (PS5, PS4)
  • Descenders (PS5, PS4)

GRID Legends (PS5, PS4)

Yeni yarış oyunu, oyuncuları klasik yarış pistlerine ve alışık olduğumuz kentlerin sokaklarına götürecek. Daha evvelki oyunlarda gördüğümüz kentlerin yanı Dizi yeni oyuna Londra ve Moskova da ekleniyor. bütün pistlerde ve kentlerde farklı araç tipleri ile gayret edecek iken, GRID World Series modu da Geri dönüyor. Oyunculara farklı bir meslek modu tecrübesi sunan World Series, dünyanın dört bir yanındaki pistlerde yarışacak, karakterimizi en âlâ yapmaya odaklandığımız bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

GRID Legends daha ayrıntılı bir meslek modu bulunacak olup, öykünün ise live-action yani gerçek oyuncularla çekilmiş imgelerle aktarılacak iken yalnızca yarışların yer almayacağı; grup içi diplomasi ve pilotlar ortası rekabet de olacak.

Chivalry 2 (PS5, PS4)

Ortaçağ sinemalarındaki savaşlardan ilham alarak ortaya çıkmış çevrimiçi bir birinci Şahıs oyununda, kılıç savaşlarından Alaz oku yağmurlarına ve Aka kale kuşatmalarına kadar devrin en ünlü anlarını yaşayabilmemiz Mümkün oluyor

Descenders (PS5, PS4)

Descenders, ekstrem bir bisiklet yarışı oyunu oluyor. Maksadımız ise dağın zirvesinden eteğine kadar aksiyon dolu bir iniş tecrübesi yaşamak. Elbette bu, yazdığımız kadar kolay bir formda olmuyor. O denli ki, yolumuzun üzerinde rampalar, trenler, parkur alanında ihtimamla hazırlanmış setler ve daha pek Fazla Mani bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir