Returnal DLSS 3 Desteği Kazandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 26, 2023 Yorum Yok

Şubat ayında Epic Games Store ve Steam üzerinden PC için de gelen Returnal DLSS 3 takviyesi de kazandı. Ayrıyeten DLSS 2 destekleyen oyunların listesine üç İsim daha katıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Returnal DLSS 3 Takviyesi ile Gelişiyor

NVIDIA geçtiğimiz hafta, DLSS takviyeli oyun ve uygulamaların sayısının 290’a ulaştığını duyurmuştu. Returnal 25 Nisan tarihinde DLSS 3 dayanağı alıyor. DLSS 2 takviyesi Meydan oyunların sayısı artıyor.

Returnal için DLSS 3 Performans Desteği

Şubat ayında PC’de piyasaya sürülen ve Aka zevk toplayan Returnal, piyasaya çıkışıyla Birlikte DLSS 2 ve ışın izleme dayanağı almıştı. 25 Nisan tarihinde Returnal, performansını daha da artıracak DLSS 3 güncellemesini alıyor. GeForce RTX 4090’da 2,2 kat artırılan kare suratları, oyunculara 180 FPS’nin üzerinde performans sağlarken; GeForce RTX 4080’de, DLSS takviyesi ve 140 FPS’in üzerinde oynanabilirlik sağlıyor. öbür GeForce RTX 40 Serisi GPU’larda ise DLSS 3, ışın izleme ve bütün ayarlar azamî düzeydeyken 4K’da 90 FPS+ oyun performansını sunuyor.

DLSS 3, DLSS 2, Reflex ve ışın izleme takviyesi, rastgele GeForce RTX GPU’da yahut dizüstü bilgisayarda, Returnal’ı en düzgün halde deneyimlemeyi Muhtemel kılıyor.

DLSS 2 Yüzlerce Oyuna Dayanak Sağlamaya Devam Ediyor

NVIDIA’nın oyun geliştiricilere Yardımcı olmak ve oyun entegrasyonunu kolaylaştırmak için sunduğu birçok araç, eklenti ve oyun motoru entegrasyonu sayesinde DLSS 2, tonlarca oyuna eklenmeye devam ediyor. DLSS 2 dayanağı alacak en nihayet oyunlarsa şunlar:

  • Monster Energy Supercross – The Official Videogame 6 (DLSS 2 dayanağıyla erişime açık)
  • GUN JAM (DLSS 2 takviyesiyle erişime açık)
  • STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN (DLSS 2 takviyesiyle erişime açık)

GeForce.com’dan DLSS dayanaklı 290 oyunun tam listesine ulaşabilirsiniz.

Yeni #RTXON The Lord of the Rings: GollumTM Fragmanı Yayınlandı

Yüzüklerin Efendisi: Gollum 25 Mayıs’ta piyasaya sürüldüğünde, GeForce RTX donanımına sahip PC oyuncuları, DLSS 3 ve DLSS 2 ile performansı hızlandırabilecek ve Muhtemel olan en yüksek kare suratlarında ışın izlemeli yansımaların ve gölgelerin keyfini çıkarabilecekler. Bunlara ek olarak, bütün GeForce oyuncuları NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesini azaltabilecek ve GeForce GTX oyuncuları, sınıfının en uygunu platformdan Müstakil NVIDIA Image Scaling(NIS) uzamsal yükseltme ve sertleştirme algoritmasıyla performansı artırabilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir