Yeni Game Pass Oyunları Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

2023 yılının birinci Game Pass oyunları duyuruldu. Microsoft tarafından Xbox Wire sitesi üzerinden yapılan paylaşımla, toplamda üç oyun etkin abonelerin beğenisine sunulacak. Pekala bu oyunlar hangileri olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Game Pass Ocak 2023 Oyunları Hangileri Olacak?

  • Persona 3 Portable (Bulut, Konsol ve PC)
  • Persona 4 Golden (Bulut, Konsol ve PC)
  • Monster Hunter Rise (Bulut, Konsol ve PC)

Verilen bilgiye nazaran Persona 3 Portable ve Persona 4 Golden 19 Ocak ve Monster Hunter Rise ise 20 Ocak tarihinde abonelerin beğenisine sunulacak.

Persona 3 Portable Hakkında

Kahramanımız, Gekkoukan Lisesine atama olduktan sonra Dark Hour ile karşı karşıya kalır. Kenti bilinmeyen bir sakinlik esir alır. Beşerler ürkünç formda tabutlara dönüşür ve Shadow denen dünya dışı yaratıklar etrafta kol gezer. Bu yaratıklardan birinin saldırısına uğrayıp her şey buraya kadarmış, diye düşündüğü anda kalbinin gücü, Persona’sı açığa çıkar.

Persona 4 Golden Hakkında

Yağmurlu gecelerde televizyon karşısında oturanlar, ruh eşlerini bulurmuş… Bu garip söylenti, kahramanımızın yeni taşındığı İnaba kasabasında yayılmaya başlıyor. Tam da bir sıra gizemli cinayetlerin yaşanmaya başladığı sırada… Kahramanımız ve arkadaşları, gerçeğin peşinde koşarken kendilerini Öbür bir dünyaya açılan bir kapının eşiğinde buluyor.

Monster Hunter Rise Hakkında

Hikaye olarak bizleri Kamura köyüne götüren Monster Hunter Rise oyununu tercihen Biricik başımıza yahut kooperatif olarak arkadaşlarımız ile oynayabiliyoruz. Zırhımızı giyip, on dört farklı silah tipinden birini seçiyor ve düşmanlarımız ile gayrete girişiyoruz. Öldürdüğümüz düşmanlardan topladığımız eşyalar ile farklı silahlar ve zırhlar üretebiliyoruz.

Oynanış olarak serinin özüne sadık kalınmış olmasının yanı sıra, kendisinden yeni mekanikler de katıyor. örneğin yerdeyken yahut havadayken kullanabileceğimiz Wirebug ile avcılık stratejileri ve akınları sırasında havada yapacağımız hareketlere farklı bir Ebat kazandırıyor. Wyvern Riding ise süreksiz bir müddetle bir yaratığın denetimine geçerek av sırasında yapacağımız savaşlarda kullanabiliyoruz. Bunlara ek olarak, Palamute ismi verilen yeni hayvan avcı yardımcılarımızın, özelleştirilmiş ve binebileceğimiz Canyne’ların da olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Son olarak, 15 Ocak 2023 Pazar gününde Game Pass servisinden altı oyun daha ayrılacak. Aboneliğiniz kapsamında, bu oyunları % 20 indirim ile satın alabiliyorsunuz.

  • Danganronpa: Trigger Happy Havoc (Bulut, Konsol ve PC)
  • Nobody Saves The World (Bulut, Konsol ve PC)
  • Pupperazzi (Bulut, Konsol ve PC)
  • The Anacrusis – Oyun Ön-İzlemesi – (Bulut, Konsol ve PC)
  • We Happy Few (Bulut, Konsol ve PC)
  • Windjammers 2 (Bulut, Konsol ve PC)

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir