zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Avatar Generations İçin Ön-Kayıtlar Açıldı

Avatar Generations İçin Ön-Kayıtlar Açıldı

admin admin -
68 0

Navigator Games tarafından yapılan İlan ile Avatar Generations için ön-kayıtlar açıldı. Ayrıyeten oynanış fragmanı da yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde.

Square Enix London Mobile ve Navigator Games tarafından Android ve iOS için Avatar: The Last Airbender baz alınarak geliştirilen ve Square Enix tarafından da yayınlanacak olan fiyatsız rol yapma oyunu, geçtiğimiz yılın Ağustos ayı içerisinde duyurulmuştu.

Avatar Generations İçin Ön-Kayıt Yaptırabiliyorsunuz

Eğer Android kullanıcısıları direkt Google Play üzerinden ön-kayıt oluşturabiliyorlar. iOS kullanıcıları ise resmi sayfası üzerinden kayıt yaptırmaları durumunda, yayınlanma gününde haberdar edilecekler. Bunun yanı sıra, ön-kayıt sayılarına nazaran oyunculara birinci günden Çeşitli mükafatlar de sunulacak.

Bu yılın birinci çeyreğinde yayınlanması beklenen Avatar Generations, Dört Ulus keşfindeki Aang ve arkadaşlarının seyahatini tekrar yaşama fırsatı sunacak. Katara, Sokka, Zuko, Toph ve Cabbage Merchant üzere her birinin kendisine mahsus ve Tertip atlatabileceğimiz yetenekleri olan tanıdık yüzleri göreceğimiz oyunda, kendi kadromuzu oluşturacak ve özelleştirebileceğiz. Bunun yanı sıra, dayanağını alacağımız Türlü yoldaşlar da olacak.

Senaryo boyunca hem ruhsal hem de fizikî dünyaya istikrar getirmek için elemenler ve yetenekler üzerinde ustalaşmaya çalışırken, hem Avatar evrenindeki en yeterli anları hem de Dört Ulus dünyasını genişleten yeni ve özgün içerikler karşımıza çıkacak.

Oyunda ayrıyeten farklı kahramanlar bulup, geliştirebilecek ve tercihlerimize nazaran özelleştirmemiz de Mümkün olacak. Bunların yanı sıra, elementler üzerinde ustalaşmalarına da yarım edebileceğiz. Özelleştirme sistemi grup kombolarını da kapsayacak ve girişeceğimiz savaşlar, farklı kamera açıları ile daha heyecan verici hale gelecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir