Wo Long: Fallen Dynasty İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 11, 2023 Yorum Yok

Mart ayında satışa sunulması beklenen  Wo Long: Fallen Dynasty için yeni bir fragman yayınlandı. Oyundaki düşmanlardan biriyle olan çatışmayı gösteren fragmanı kaçırmayın.


İlginiz Çekebilir: Forspoken Sinematik Fragmanı Yayınlandı


Team Ninja tarafından geliştirilen ve Koei Tecmo tarafından da yayınlanacak olan Wo Long: Fallen Dynasty, 3 Mart 2023 tarihinde satışa sunulacak. Üç Krallık periyodunun fantastik versiyonunda geçecek olan oyunda, isimsiz bir askeri canlandıracak ve canavarlar ve şeytanlar ile uğraş edeceğiz.

Wo Long: Fallen Dynasty Fragmanı, Aoye Savaşını Gösteriyor

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilen ve hem konsol hem de bilgisayar tarafında birinci günden Game Pass servisine de eklenecek olan oyun için yayınlanmış olan yeni fragmanda, Aoye isimli bir düşmanla olan gayrete yer verilmiş. Antik Çin devrine ait metinlerdeki tasviri ile benzeşen yaratık, ağır bir savaşma tarzı olsa da, hücumlarının tesirli ve dikkat edilmez ise ölümcül olacağı her halinden belirli. Anlayacağınız üzere, pür dikkat savaşmakta fayda var.

Aksiyon-rol yapma oyunu tipindeki Wo Long: Fallen Dynasty oyununda, kendi karakterimizi oluşturabiliyor ve özelleştirebiliyoruz. Yakın aralıklı hücumlar için iki seçenek sunulur iken, her bir düşmanın da ahlak derecesi bulunuyor. Bu da çatışmaların ne derece zorlayıcı olduğunu gösteriyor. çok daha güçlü düşmanlar, Fazla daha değerli eşyalar düşürecek. Yakın aralıklı hamle gerçekleştirmemiz durumunda da ruh ölçerimiz vakitle dolacak. En nihayetinde de Özel bir atak yapabilmemiz Mümkün olacak. Oyunda ayrıyeten ortalarından seçim yapabileceğimiz ve çatışmalarda bize arka çıkacak yahut edilgen destek sağlayacak beş farklı Divine Beast olacak.

Çizgisel bir ilerleyiş sunacak aksiyon rol yapma oyunu için iki farklı kayıt sistemi var. Battle Flag noktalarından yahut Genuine Qi ismi verilen, karakterimizi geliştirme ve yeni yetenekler açma tecrübesi bize bu imkanı sunacak.

Son olarak, tercihen Biricik başınıza yahut kooperatif mod ile yanınıza çatışmalarda size yardım edebilecek bir arkadaşınızı çağırabiliyorsunuz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir