zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Dead Space Remake Ön-Sipariş Hediyesi Ücretsiz Oyun Olacak

Dead Space Remake Ön-Sipariş Hediyesi Ücretsiz Oyun Olacak

admin admin -
77 0

Dead Space Remake, Forspoken ile bu ayın dikkat çeken bir öteki oyunu oluyor. PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak olan yine üretim, bildiğiniz üzere ülkemizde ‘tuzlu’ tanımlamasının ötesine geçen bir fiyattan ön-siparişe açılmıştı. Şayet çılgınlık yapıp da çıkışından Evvel satın alırsanız, Dead Space Remake ön-sipariş ikramı olarak fiyatsız bir oyun elde edeceksiniz.

Efsanevi Viscreal Games tarafından geliştirilmiş olan Özgün oyunun Frostbite motoru ile tekrar imali, bizi bir Defa daha USG Ishimura ismi verilen maden gemisine götürecek. Alelade bir mühendis olan Isaac Clarke rolünü bir Defa daha üstlenecek ve bir yandan gemiyi Tamir ederken, bir yandan da endişe dolu akıl almaz olaylar ile akıl sıhhatimizi kaybetmeden başa çıkmaya çalışacağız.

Dead Space Remake Ön-Sipariş İkramı Fiyatsız Dead Space 2

Önümüzde üç haftadan az bir Vakit kaldı. 27 Ocak 2023 tarihinde satışa sunulacak olan Dead Space Remake oyunu halihazırda satın almışsanız, Dead Space 2 oyununa fiyatsız olarak sahip olma hakkı kazanmış oluyorsunuz.

Bu aslında biraz Farklı bir tercih oldu diyebiliriz. Malum, ikinci oyun bu vakte kadar pek Fazla Sefer indirime girmiş ve alınabilir düzeylere düşmüştü. Çeşide meraklı olan kullanıcılar elbette kütüphanelerine eklemişlerdir. Görünüşe nazaran Electronic Arts, kütüphanesinde Dead Space 2 olmayan kalmasın istiyor olacak ki yine imali satın alanlara bu oyunu Armağan etmeyi Müsait bulmuş.

2011 yılının Ocak ayında satışa sunulmuş olan devam oyunu, Özgün oyunun üç Yıl sonrasında geçiyor. USG Ishimura gemisinde yaşananların akabinde kendisine gelmeye çalışan Isaac Clarke, Marker isimli bir garip bir insan yapısını keşfedince, kendisini Saturn gezegeninin etrafında dönen Sprawl ismindeki devasa bir Uzay istasyonunda buluyor. Bulunduğu pozisyona nasıl geldiğini bilmeyen Clarke, Öbür bir Necromorph salgı ile karşı karşıya kalıyor ve bu kaosu sona erdirecek karşılıkları aramak için gayrete giriyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir