zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Pokemon Benzersiz Yolculuklar, Yeni Sezonuyla Netflix’te Yayınlandı

Pokemon Benzersiz Yolculuklar, Yeni Sezonuyla Netflix’te Yayınlandı

admin admin -
86 0

Satoshi Tajiri tarafından 1996 yılında yaratılan ve Nintendo, Game Freak ve Creatures tarafından kurulmuş olan The Pokemon Company tarafından yönetilen markanın şu periyotta pek Fazla anime ve sinema serisi, mangası ve oyunu bulunuyor. Popülerliğini Hız kesmeden sürdüren markanın için hazırlanmış olan Pokemon Eşsiz Yolculuklar, yirmi beşinci dönemi ile Netflix üzerinden yayınlandı. Ülkemizde de izlenebilen sıra ile ilgili duyurunun ayrıntıları haberimizde.

Pokemon Eşsiz Seyahatler, Netflix Üzerinden Yayınlandı

İkonlaşmış Pokémon çizgi dizisi Pokémon Eşsiz Seyahatler, en yeni dönemi ile Türkiye’de yalnızca Netflix’te gösterime giriyor. Dünya çapında tanınan olan çizgi dizinin 25. dönemi, Ash Ketchum ve Pikachu ile Goh ve Chloe’nin Pokémon dünyasındaki en nihayet maceralarına tanıklık ediyor.

Hedeflerine gerçek adım adım ilerleyen Ash, Goh ve Chloe için bu dönem risk her zamankinden daha fazla! Dünya Taç Giyme Serisi turnuvası günden güne kızışırken Ash, Pikachu ve Pokémon dostlarını ağır bir eğitim bekliyor. bütün bunlar yaşanırken Goh, Mew Projesi’nin üyesi olabilmek için bir sıra güçlü imtihanla çaba ediyor. Chloe ve Eevee ise Eevee’nin geleceğine dair bir karara varmaya çalışıyor.

Bu aksiyon ve macera dolu dizinin yeni dönemine “With You” (Seninle) isimli yeni jenerik müziği de eşlik ediyor. The Pokémon Company International, resmî Pokémon Youtube kanalında yayınlanan fragman ile Pokémon hayranlarının yeni dönemle ilgili Fikir sahibi olmasını sağlıyor.

Siz de aralıksız aksiyona, geçmiş seyahatlerden tanıdık simalara ve orijinal Pokémon keşiflerine hazırsanız Pokémon Eşsiz Yolculuklar’ın 25. dönemini izlemeye Çabucak başlayın!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir