Borderlands Filmi İçin Bazı Sahneler Yeniden Çekiliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

İzlemeyi Aka bir sabırsızlıkla beklediğimiz Borderlands sineması ile ilgili olarak, uzun vakitten sonra yeni bir gelişme yaşandı. Görünüşe nazaran, vizyona girişi için birazcık daha bekleyeceğiz. Ayrıntılar haberimizde.

Borderlands sineması için hayli uzun Vakit Evvel çalışmalara başlanmış olsa da, 2020 yılı prestijiyle yeni yeni gelişmeler sık sık karşımıza çıkmıştı. Direktör koltuğunda oturan Eli Roth tarafından hem serinin sıkı hayranları hem de seri ile yeni tanışan yahut tanışacak olan oyunculara hitap edilmesi hedefleniyordu. Hatta sinema uyarlamasından keyif alabilmek için, rastgele bir oyununu oynamaya dahi gerek duyulmayacağı söylenmişti.

Kadrosunda Jack Black, Haley Bennett, Cate Blanchett, Edgar Ramirez, Kevin Hart, Jamie Lee Curtis ve Florian Munteanu üzere isimlerin bulunduğu Borderlands sineması, 2021 yılının Haziran ayı içerisinde tamamlanmıştı.

Bazı Borderlands Sineması Sahneleri Tekrar Çekilecek

Kasım ayı içerisinde sinema ile ilgili kimi gösterimler yapılmış. Bu gösterimlerin ardından yapılan Geri dönüşler ile kimi sahnelerin tekrar çekilmesine karar verilmiş. Ne Mevcut ki bu tekrar çekimler, Deadpool ve Terminator: Dark Fate ile tanıdığımız Tim Miller tarafından yapılacak. Farklı bir direktör seçiminin münasebeti ise temel direktör olan Eli Roth’un Thanksgiving isimli farklı bir proje üzerinde çalışmak için kolları sıvamış olması. Miller ile yapılacak olan birtakım sahnelerin tekrar çekimleri ise iki hafta kadar bir süreyi kapsayacakmış.

Öte yandan Thanksgiving, 2007 yılında Robert Rodriguez ve Quentin Tarantino ikilisi tarafından hazırlanmış Grindhouse sinemasında karşımıza Düzmece bir fragman olarak karşımıza çıkmıştı. Artık de sinemaya dönüştürülüyor.

Şu Lahza için Borderlands sineması için net bir vizyon tarihi belirlenebilmiş değil, lakin muhtemelen bu Yıl içerisinde izleme onuruna nail olacağımızı kestirim ediyoruz. Cate Blanchett tarafından canlandırılan Lilith karakterinin Pandora gezegenindeki kızını bulma macerasının anlatılacağı Borderlands sinemasını Aka bir merakla bekliyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir