Xbox Direct Tarzı Bir Sunum Gerçekleştirecekmiş

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Bilhassa The Game Awards gösterisinde Xbox konsolları için Özel bir duyurunun gelmemesi, oyuncular olarak bizleri hem şaşırtmış hem de üzmüştü. Hakkında yeni bilgiler öğrenmeyi istediğimiz birçok oyun Mevcut ve Microsoft cephesinin sahneye ne Vakit yine çıkacağı merak ediliyor. Görünüşe nazaran, Xbox Direct gibisi bir sunum için hazırlık yapılıyor ve bu ayın sonlarına yanlışsız gerçekleştirilecek.

Windows Central sitesinden Jez Corden tarafından aktarılana nazaran Xbox, Developer_Direct ismi altında bir gösteri ile karşımıza çıkacak üzere görünüyor. Developer_Direct için Nintendo Direct ve Sony şirketinin State of Play ayarında bir gösterim olacağı ve geliştirilme evresindeki oyunlar ile ilgili daha sık bilgi verilecek biçimde düzenleneceği söylenmiş.

Xbox Direct Usulü Bir Sunum ile Geri Dönüş Hazırlığında

Her ne kadar sonradan tarihi değişebilecek olsa da, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü TSİ 23:00 sıralarında başlayacak ve Redfall, Minecraft Legends, Forza Motorsport ve ZeniMax Online Studios içeriklerine derinlemesine dalışlar yapılacakmış. Çıkışını sabırsızlıka beklediğimiz Starfield oyununun isminin geçmemiş olması ise başlarda soru işareti bırakmış durumda. Lakin resmi İlan yapıldığında, yer verileceği kestirim ediliyor.

Öte yandan, Xbox Oyun Pazarlama reis Yardımcısı Aaron Greenberg de Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile eğlenceli bir hafta olacağını ve önümüzdeki günler için heyecanlı olduğunu lisana getirmiş. Muhtemelen Developer_Direct için resmi İlan yakın olabilir.

Bu yılın, Xbox açısından da hoş bir Yıl olacağını iddia ediyoruz. Hele de 2022 yılındaki Xbox & Bethesda Games Showcase sırasında duyurulan, gösterilen ve Game Pass servisine de istikbal olan oyunları düşündüğümüzde, sabırsızlıkla bekleyeceğimiz günler var. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir