zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Forspoken Sinematik Fragmanı Yayınlandı

Forspoken Sinematik Fragmanı Yayınlandı

admin admin -
81 0

Bu yılın iddialıları ortasında gösterilen Forspoken ile buluşmaya az bir Vakit kaldı. 24 Ocak 2023 tarihinde PC ve konsol tarafında iki seneliğine PlayStation 5 için Özel olarak satışa sunulacak olan oyun, Luminous Productions tarafından geliştiriliyor ve yayıncısı ise Square Enix. Bugün prestijiyle da Forspoken sinematik fragmanı yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde.

Kendi halinde New York kentindeki yaşantısını sürdürür iken kendisini gizemli bir halde Athia diyarında Frey Holland rolünde olacağımız Forspoken oyununda, hedefimiz ise bu diyarın gizemini çözmek olacak.

Forspoken Sinematik Fragmanı Neler Sunuyor?

Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz fragman, karakterimizi hem New York kentinde hem de Athia diyarındaki tehlikelerden kaçarken görüyoruz. Bu esnada, peşindeki Breakbeast ve finalde de Tantas ismi verilen maderşahi ile olan müsabakaları ve bilekliği sayesinde kazandığı Özel güçlerinin birkaçı da ekranımıza geliyor. Bu Özel güçlerin bir kısmı farklı hamle tarzları ile düşmanlarımızı artistik bir halde bertaraf etmemize yahut sıyrılmamıza yardım edecek iken, bir kısmı da haritadaki farklı noktalara ulaşmamızı sağlayacak. Elde edeceğimiz tecrübe puanları ile yeteneklerimizi geliştirebilmemiz de Muhtemel oluyor, ki Laf konusu bir rol yapma oyunu olduğu için olmazsa olmaz durumlardan bir tanesi.

Açık dünya rol yapma oyunu için, satın almadan evvel, şahsen oynayarak karar vermenizi sağlayabilecek oynanabilir bir PlayStation 5 demosunun da var olduğunu söyleyelim. Ne Mevcut ki dikkat çeken kimi teknik sıkıntıların olduğunu belirtmekte fayda var. örneğin Performans moduna aldığınız vakit, çözünürlüğün 720p düzeyine kadar düştüğü rapor edilmişti. Geliştirici takım ise bu durumunda farkında olduğunu ve son sürüme kadar, kare suratı düşmeleri, kullanıcı arayüzü, metin boyutu, tuş dağılımı ve HDR ile ilgili olanlar da iç Tüm meselelerin düzeltileneceğini belirtmişti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir